O Banku

O Banku - baner główny

VeloBank jest marką należącą do VeloBank S.A., stworzonego przez 8 największych polskich banków komercyjnych oraz Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Jesteśmy regularnie doceniani przez ekspertów branżowych i przedstawicieli mediów. Mamy solidne fundamenty do wzrostu i umacniania naszej pozycji na rynku. W pierwszej kolejności naszym priorytetem jest zadbanie o to, by nasi klienci mieli pewność, że mogą na nas polegać

Nasza oferta
Nasza oferta

Swoją ofertę VeloBank kieruje do Klientów indywidualnych, segmentu małych i średnich firm, samorządów, wspólnot mieszkaniowych i dużych korporacji.

Nasza oferta, ze względu na swą kompleksowość i innowacyjność, zainteresuje szczególnie osoby oczekujące nowoczesnych i przejrzystych produktów finansowych, uproszczonych procedur oraz szybkiej i kompetentnej obsługi – także posprzedażowej.

Jesteśmy blisko
Jesteśmy blisko

Oferta VeloBanku jest dostępna w ponad 300 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Klienci Banku mogą także korzystać z nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej.

Kodeks etyki
Kodeks etyki

W codziennym działaniu stawiamy na PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ i OTWARTOŚĆ, budujemy wiarygodność banku, mając na uwadze dobro klienta i budowanie dla niego wartości. Wyróżnia nas entuzjazm i pełne zaangażowanie w realizacje codziennych zadań. Istotne są dla nas RZETELNOŚĆ oraz ZAUFANIE, chcemy być skuteczni i wiarygodni dla współpracowników, klientów, akcjonariuszy i kontrahentów.

Zapraszamy do zapoznania się  z KODEKSEM ETYKI.

Pozostałe informacje

Skład Zarządu i Rady Nadzorczej Banku
Współpraca
Rzecznik Klienta
Proces Obsługi Reklamacji
Fundusz Wsparcia Kredytobiorców
Obsługa Klientów z niepełnosprawnościami
Zmiany związane z ustawą PSD2
CRS/Euro-FATCA
FATCA
MiFID
System kontroli wewnętrznej
Podmioty należące do grupy kapitałowej, powiązane oraz współpracujące z VeloBank S.A.
Informacje o wskaźnikach referencyjnych dotyczących stóp procentowych (BMR)

W reklamie posługujemy się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych znajdziesz na www.velobank.pl/slownik