[Klienci indywidualni] Blog - slider najnowszych wpisów

Wielu Polaków nie ma nawyku planowania comiesięcznych kosztów. Do kwestii wydatków nie warto jednak podchodzić bezrefleksyjnie, ponieważ taki sposób postępowania może prowadzić do nawarstwiania się problemów finansowych. Jeżeli chcesz świadomie zarządzać swoim budżetem, musisz poznać najważniejsze zasady kontrolowania swoich wydatków.
Każda dokonywana operacja bankowa – ze względów bezpieczeństwa – musi być potwierdzona. Jeszcze kilka lat temu popularne było wysyłanie przez bank kodów SMS, które zastąpiły kody zdrapkowe. Obecnie coraz częściej wykorzystywana jest mobilna autoryzacja – za pośrednictwem aplikacji mobilnej pobranej na smartfon. Sprawdź, czy warto korzystać z takiego rozwiązania.
Jeszcze kilka lat temu załatwienie spraw urzędowych wiązało się z wizytą w placówce urzędu. Wszystko się zmieniło po wprowadzeniu specjalnego narzędzia, które umożliwia przeprowadzenie identyfikacji danych bez konieczności przedstawiania dokumentu tożsamości. Sprawdź, czym jest profil zaufany i dlaczego warto go mieć.
Chociaż większość Polaków ma co najmniej jedno konto osobiste, są osoby nieposiadające do żadnego rachunku bankowego z dostępem do systemu bankowości elektronicznej. Warto jednak zdecydować się na takie konto, m.in. z uwagi na wygodę dysponowania środkami. Sprawdź, jak szybko i bezpiecznie założyć rachunek bankowy – bez konieczności wychodzenia z domu.

Polecane

15.04.2020 | Getin Bank | 6 minut czytania
Nawet dla młodych osób ograniczenia związane z kwarantanną są uciążliwe – nie możemy swobodnie uprawiać sportu, spotkania ze znajomymi możemy odbywać tylko online, a na dostawę internetowych zakupów spożywczych musimy czekać ponad tydzień! My jesteśmy przyzwyczajeni do załatwiania wielu spraw zdalnie. A nasi rodzice i dziadkowie? Często gubią się w internetowym świecie, ale teraz, kiedy na szali jest ich życie i zdrowie, my mamy obowiązek im pomóc.

[Klienci indywidualni] blog - prezentacja wpisów

Produktowe ABC

09.04.2019 | Getin Bank | 4 minuty czytania
Najchętniej bierzemy kredyty na sprzęt RTV i AGD, a także na święta i wakacje. Tyle mówią badania, które rok do roku przeprowadza Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych i Instytutu Rozwoju Gospodarczego SGH. Niestety, często zdarza się tak, że telewizor tylko się kurzy, a rodzina już zapomniała o hucznym świętowaniu Bożego Narodzenia. Jeśli czujesz, że trzymasz rękę na pulsie swoich finansów, to dowiedz się, jak mądrze wykorzystać kredyt.

W reklamie posługujemy się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych znajdziesz na www.velobank.pl/slownik