VeloTalent

W VeloBanku przykładamy dużą wagę do społecznej odpowiedzialności biznesu i aktywnie angażujemy się w działania, które zmieniają świat wokół nas na lepsze.

VeloTalent to właśnie jedna z takich inicjatyw. Program kierujemy do wyróżniających się postaci z różnych dziedzin kultury, nauki lub sportu, które swoją pasją, zaangażowaniem i determinacją inspirują innych i pokazują wyjątkowy potencjał tkwiący w młodym pokoleniu. Pilotażowa edycja programu VeloTalent wspiera jego pierwszą beneficjentkę nie tylko w realizacji budujących jej karierę projektów, lecz także wyposażając ją w wiedzę z zakresu zarządzania finansami oraz kompetencje niezbędne do kreowania marki osobistej czy zarządzania popularnością. W ramach programu, stypendystka przeszła m. in szkolenia z wystąpień publicznych, stylizacji oraz prowadzenia mediów społecznościowych.

 

Klasyka w mistrzowskim wydaniu

I edycję programu VeloTalent inauguruje mecenat Aleksandry Świgut - utalentowanej pianistki, solistki, kameralistki, doktorki sztuk muzycznych, pedagożki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Zdobywczyni trzech nagród podczas 17. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Edvarda Griega w Bergen oraz innych wyróżnień tej rangi.

W ramach projektu VeloBank sfinansował wydanie płyty z repertuarem Edvarda Griega oraz Fryderyka Chopina w jej wykonaniu. Nagranie zostało zarejestrowane w Cavatina Hall w Bielsko-Białej, z udziałem Orkiestry Akademii Beethovenowskiej, pod kierownictwem maestro Michała Klauzy. Album dostępny jest w serwisach streamingowych, a wykonanie Aleksandry Świgut będzie można usłyszeć również w szeregu kanałów własnych VeloBanku. 

– To dla mnie wielka radość i duże wyróżnienie, że VeloBank pomaga realizować moje marzenia, inaugurując program VeloTalent. Wierzę, że kolejne edycje VeloTalent pomogą wartościowym i utalentowanym młodym ludziom, którzy tak jak ja mają pasję oraz determinację. Czasem brakuje im tylko odpowiedniego wsparcia – podkreśla Aleksandra Świgut

 

Płyty możesz posłuchać na:

yt_logo_mono_light.png [20.77 KB]     spotify     apple_music     tidal     yt_music

 

– Flagowym znakiem VeloBanku jest zwinność technologiczna, natomiast równie ważne jest dla nas dbanie o każdy aspekt ESG, czyli środowiskowy, społeczny i korporacyjny. W tym kontekście zaprojektowaliśmy VeloTalent, w którym stawiamy na wyróżniających się w swoich dziedzinach młodych profesjonalistów, którzy mają już znaczące osiągnięcia na swoim koncie. Szansa jaką daliśmy Aleksandrze Świgut jest odbiciem jej międzynarodowych sukcesów. Celem programu VeloTalent jest zapewnienie beneficjentom eksperckiego wsparcia w drodze na szczyt światowej kariery. Obszarów wymagających opieki jest cały szereg. Począwszy od budowania portfolio – stąd nagranie, którego produkcję sponsorujemy – przez właściwą komunikację, aż po szereg szkoleń, które pozwolą Aleksandrze Świgut na lepsze poznanie i rozumienie świata mediów. VeloTalent to inwestycja. Zależy nam na tym, aby zostawało po niej coś trwałego, inspirującego, zarówno dla uczestników, jak i odbiorców – wskazuje Katarzyna Meissner, dyrektor zarządzająca Obszarem Komunikacji i Marketingu w VeloBanku.

VeloTalent
VeloTalent
VeloTalent
VeloTalent