Wydawaj, na co chcesz!
Nota prawna

Prowadzimy Twoje VeloKonto i VeloSkarbonkę za darmo. Jeśli masz mniej niż 26 lat, nie płacisz za kartę do konta, ani wypłaty ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce i bankomatów w UE. Jeśli zrobisz 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub BLIKIEM, nie płacisz też za wypłaty w Polsce z bankomatów innych niż Planet Cash, które inaczej kosztują 5 zł.

Jeśli masz 26 lat lub więcej, nie płacisz nam za wypłaty ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce i bankomatów w UE. Jeśli zrobisz 5 transakcji bezgotówkowych – kartą do konta lub BLIKIEM, nie płacisz za obsługę karty do konta, ani za wypłaty w Polsce z bankomatów innych niż Planet Cash. Jeśli nie zrobisz 5 transakcji bezgotówkowych, za obsługę karty zapłacisz 7 zł miesięcznie, a za każdą wypłatę kartą w Polsce z bankomatu innego niż Planet Cash - 5 zł.

Przez UE rozumiemy kraje Unii Europejskiej oraz Islandię, Norwegię i Lichtenstein.

W ramach promocji „Witaj w VeloBanku” – edycja 1/2024 wypłacimy Ci na konto oszczędnościowe VeloSkarbonka 10% wartości transakcji bezgotówkowych na VeloKoncie wykonanych kartą do konta lub BLIKIEM, maksymalnie 100 zł w ciągu każdych kolejnych 30 dni od daty otwarcia VeloKonta i maksymalnie 600 zł podczas 180 dni okresu trwania promocji. Nie wypłacimy zwrotu za Przelewy na telefon BLIK oraz zasilenia kont na innych platformach płatniczych (transakcje wykonane w punktach o następujących kodach MCC: 4829 – określającym internetowe przekazy pieniężne, 6012 – określającym instytucje finansowe - towary i usługi). Możesz przystąpić do promocji do 30.04.2024 r. Aby przystąpić do promocji, musisz mieć VeloKonto, VeloSkarbonkę, aktywne zgody marketingowe oraz nie mieć u nas konta od 31.12.2022 r. Szczegóły promocji w regulaminie. VeloKonto i VeloSkarbonka to prowadzenie rachunków płatniczych. Regulamin promocji, rachunków, opłaty i prowizje na velobank.pl i w naszych placówkach. Produkty oferuje VeloBank S.A.

Oprocentowanie 6,5% na VeloSkarbonce jest oprocentowaniem zmiennym. Stan na dzień 1.02.2024 r.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

W reklamie posługujemy się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych znajdziesz na velobank.pl/slownik.

Produkt oferuje VeloBank S.A.

Banner na stronie głównej

Banner na stronie głównej

ELASTYCZNE KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE

Zacznij ćwiczyć oszczędzanie!

do 7% w skali roku, nawet bez konta osobistego

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
  • Wypłaty bez utraty odsetek
Nagłówek bloku
Płać wygodnie za faktury
Zeskanuj rachunek lub fakturę i opłać ją jednym klikiem.
Oferta
Kredyt gotówkowy z RRSO 13,2%
Weź kredyt gotówkowy i sięgnij po więcej!

Prowizja 0% RRSO 13,2%

Oferta
Kredyt samochodowy
Weź kredyt Wymarzone Auto

Pieniądze na koncie, 60 dni na wybór auta. RRSO 16,35%

Oferta
Doceniam Velo - Polecam Velo
VeloKonto mam, polecam!

Polecaj i zarabiaj za polecenie VeloKonta swoim znajomym!

Oferta
VeloKantor
Dobry kurs? Wybierz VeloKantor!

Korzystaj z usługi bezpłatnie, sprawdzaj historię transakcji i ustalaj oczekiwany kurs wymiany.

Oferta
Ubezpieczenie Komunikacyjne
Ubezpiecz samochód ze zniżką 10% na OC i AC

Szybki zakup 100% online - bez przepisywania danych z dowodu rejestracyjnego.

Oferta
BLIK Płacę Później
Kup teraz i zapłać za 30 dni

Wystarczy, że korzystasz z aplikacji mobilnej.

Kredyt gotówkowy

Kwota
500 zł
200000 zł
Okres spłaty
mies.
RRSO dla przykładu reprezentatywnego
13,2%
Rata
...
Szczegóły kosztów kredytu
Kwota
...
Okres spłaty
...
RRSO
13,2%
Rata
...
Ubezpieczenie
...
Całkowity koszt
...
Całkowita kwota
do spłaty
...

KREgoII24_www_640x320.png [286.24 KB]

 

Kredyt gotówkowy 100% online

Prowizja 0% RRSO 13,2%

Wyliczenia kalkulatora mają charakter szacunkowy i nie stanowią oferty kredytowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacja o kalkulatorze i koszcie kredytu

Wyliczenia kalkulatora mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty, ani propozycji nabycia produktu w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Zaprezentowane w kalkulatorze wartości są jedynie wartościami szacunkowymi.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,2%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 47 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 72 771,74 zł, oprocentowanie zmienne 12,49%, całkowity koszt kredytu 25 471,74 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 25 471,74 zł, opłata za prowadzenie VeloKonta oraz obsługę karty do Konta w okresie trwania kredytu 0 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 817,66 zł każda. Kalkulację wykonaliśmy 17.11.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Z oferty możesz skorzystać, jeśli: w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miałeś/miałaś kredytu gotówkowego ani kredytu konsolidacyjnego w VeloBank S.A., masz aktywne zgody marketingowe (w tym sms, mejl i telefon) oraz zadeklarujesz, że w całym okresie kredytu spełnisz warunek oferty, tj. będziesz mieć VeloKonto i co miesiąc: zapewnisz wpływ na konto min. 2000 zł oraz wykonasz min. 5 płatności kartą do konta lub BLIKIEM. Jeżeli nie spełnisz warunku oferty, od kolejnego miesiąca podwyższymy oprocentowanie kredytu o 2 pp. - do czasu ponownego spełnienia warunku. Maksymalna kwota kredytu 200 tys. zł na okres do 10 lat.
Udzielenie i wysokość kredytu zależą od wyniku badania i oceny Twojej zdolności kredytowej.
Prowadzenie VeloKonta to prowadzenie rachunku płatniczego. Szczegółowe warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, znajdziesz w placówkach oraz na velobank.pl.

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pośrednik kredytowy jest umocowany przez VeloBank S.A. do zawierania w imieniu i na rzecz Banku umów o kredyt konsumencki i rachunek bankowy oraz wykonywania czynności faktycznych związanych ze wskazanymi umowami.

Zgody marketingowe - oznaczają łącznie: 1) zgodę Kredytobiorcy na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, o której mowa w art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz 2) zgodę Kredytobiorcy na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną o której mowa art. 10 ustawy o Świadczeniu usług droga elektroniczną oraz 3) równocześnie możliwość prowadzenia marketingu (zgoda ma marketing, o której mowa w art. 6 u.1 lit. a) RODO lub prawnie uzasadniony interes administratora danych, o którym mowa w art. art. 6 u.1 lit. f) RODO).

W reklamie posługujemy się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych znajdziesz na velobank.pl/slownik

 

 

Bankowość elektroniczna

Bankowość elektroniczna
Bankowość elektroniczna
Bankowość elektroniczna
Bankowość elektroniczna
Bankowość internetowa
Z bankowością internetową masz całodobowy dostęp do swoich finansów.

Łatwo i bez wychodzenia z domu sprawdzisz wpływy na konto, opłacisz rachunki i skontrolujesz wydatki, a nadwyżki odłożysz na koncie oszczędnościowym.

Bankowość mobilna
Bankuj wygodnie wszędzie, gdzie jesteś

Sprawdź, o ile wygodniejsze może być korzystanie z Banku dzięki aplikacji mobilnej.

 

Download_on_the_App_Store
Download_on_the_Google_Play
Download_on_the_Huawei_AppGallery

Bądź na bieżąco

18.04.2024
17. kwietnia w Londynie rozdano prestiżowe SABRE Awards. W kategorii „Innovator of the Year: Brand” zwyciężył VeloBank. Marka znalazła się też w finale Diamond SABRE Awards.
17.04.2024
VeloBank rozstrzygnął przetarg na obsługę mediową w kanałach offline oraz digital. Zwycięską ofertę złożyła agencja Initiative. Firma zajmie się kompleksowymi działaniami reklamowymi VeloBanku. Pierwsza wspólna kampania zostanie zrealizowana już w maju br.
09.04.2024
Rodzinny urlop, samotny wypad w nieznane czy długo planowane wakacje – bez względu na to, jaki rodzaj odpoczynku planujemy, warto przygotować się na to z wyprzedzeniem, by móc odkrywać nowe miejsca, poznawać smaki i korzystać z atrakcji bez ograniczeń.

Tabela podstawowa kursów walut

Tabela podstawowa kursów walut

19.04.2024

KI - baner Ukraina strona główna

Solidarni z Ukrainą

Sprawdź najnowsze informacje

Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia bezpieczeństwo Twoich środków pieniężnych (wraz z odsetkami) zgromadzonych w każdym banku, w tym w VeloBanku, do równowartości 100 tys. euro w złotych.

Szczegóły

W reklamie posługujemy się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych znajdziesz na www.velobank.pl/slownik