Walentynkowe oferty rozkochają w sobie klientów VeloBanku

12.02.2024

Walentynki to nie tylko święto zakochanych. Z badania przeprowadzonego na zlecenie VeloBanku wynika, że 56 proc. osób spędzi ten dzień z partnerem czy partnerką, ale już co piąty ankietowany poświęci czas samemu sobie, a 13 proc. zaplanuje aktywności z dziećmi, rodzicami, przyjaciółmi, znajomymi czy rodzeństwem. Dla uczczenia rozszerzonych walentynek, które obejmą wszystkich, VeloBank promuje dwa produkty. Lokatę Walentynkową z oprocentowaniem 5% w skali roku na 3 miesiące oraz ubezpieczenie Start w Życie. Polisa, umożliwia systematyczne oszczędzanie na przyszłość dla dzieci.

Bez względu na to, z kim zdecydujemy się spędzić walentynki, VeloBank proponuje, by aurę za oknem zamienić na gorące, bankowe oferty, dzięki którym docenimy naszych bliskich lub samych siebie.

Dla osób, które chcą zadbać o siebie i swoje oszczędności, VeloBank przygotował ofertę specjalnej Lokaty Walentynkowej. To 3 miesiące oszczędzania z oprocentowaniem 5% liczonym w skali roku. Maksymalna wartość takiej lokaty wynosi do 20 tys. zł, a klient może mieć w danym momencie aktywną tylko jedną lokatę. Z walentynkowej oferty odkładania środków finansowych na korzystnych warunkach skorzystać można do 18 lutego br. Propozycja dostępna jest wyłącznie w bankowości mobilnej VeloBanku.

Natomiast ubezpieczenie Start w Życie to oferta dla tych osób, które chcą jak najlepiej zadbać o przyszłość swoich dzieci. Oferowany przez VeloBank we współpracy z PRU produkt ubezpieczeniowy, to szansa na odłożenie większej puli środków finansowych, jakich młody dorosły będzie potrzebował idąc na studia lub planując zakup własnego mieszkania. Wystarczy regularne wpłacanie składki minimalnej, która wynosi 125 zł, by skorzystać z potencjału premii rocznych i premii końcowej powiększających wartość gromadzonych środków. Minimalny okres ubezpieczenia to 10 lat. Ubezpieczony chroniony jest maksymalnie do dnia poprzedzającego najbliższą rocznicę umowy następującą po ukończeniu przez niego 25. roku życia.

Walentynki to wyjątkowy dzień w roku, kiedy możemy zadbać nie tylko o drugą połówkę, ale też naszych bliskich i samych siebie. W tym okresie zmieniamy Świat Bardziej Velo na Świat Bardziej Love, w którym skrojona na miarę oferta ma za zadanie docenić tych, których kochamy najbardziej. Lokata Walentynkowa pozwoli naszym oszczędnościom rosnąć, a polisa ubezpieczeniowa zabezpieczy przyszłość dzieci – podkreśla Adam Frankowski, Dyrektor Obszaru Produktów Bankowych w VeloBanku.

Szczegóły ubezpieczenia Start w Życie znajdują się na stronie: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia/ubezpieczenie-start-w-zycie.html.

Więcej informacji na temat Lokaty Walentynkowej można znaleźć pod adresem: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/lokata-walentynkowa.html.

 

Metodologia: badanie przeprowadzono na panelu Ariadna na ogólnopolskiej próbie liczącej N=1045 osób. Kwoty dobrane według reprezentacji w populacji Polaków w wieku 18 lat i więcej dla płci, wieku i wielkości miejscowości zamieszkania. Termin realizacji:  26 - 29 stycznia 2024. Metoda: CAWI.

Nota prawna: Lokata dostępna wyłącznie w Bankowości Mobilnej dla kwoty od 1 tys. zł do 20 tys. zł. Można posiadać tylko 1 aktywną Lokatę Walentynkową. Kapitalizacja odsetek na koniec okresu umownego. Szczegóły oferty, w tym zasady założenia lokaty odnawialnej i nieodnawialnej zamieściliśmy w Tabeli Oprocentowania Lokat Terminowych. Jeżeli masz lokatę odnawialną, po upływie okresu umownego oprocentowanie lokaty będzie zgodne z Tabelą Oprocentowania Lokat Terminowych. Oferta dostępna do 18.02.2024 r.

Zakres ochrony ubezpieczeniowej oraz wysokość składki uzależnione są od wybranej gwarantowanej sumy z tytułu dożycia/sumy ubezpieczenia, wybranego zakresu rozszerzającego zakres ubezpieczenia, okresu ubezpieczenia, częstotliwości opłacania składki, wieku ubezpieczonego oraz oceny ryzyka ubezpieczeniowego. Przed zakupem ubezpieczenia koniecznie przeczytaj Ogólne Warunki Ubezpieczenia Start w Życie oraz Ogólne Warunki Ubezpieczeń Dodatkowych. Znajdziesz w nich informacje m.in. o warunkach i zakresie ochrony,  ograniczeniach oraz wyłączeniach odpowiedzialności Ubezpieczyciela. Szczegółowe informacje i dokumenty znajdziesz na stronie internetowej www.velobank.pl/ubezpieczenia.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Produkt oferuje VeloBank S.A. Więcej informacji, opłaty i prowizje dostępne na velobank.pl i w naszych placówkach.

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na velobank.pl/slownik

 

Ubezpieczenie_Start w życie_VeloBank.jpg [274.17 KB]Lokata Walentynkowa_VeloBank.jpg [1.11 MB]