[Klienci indywidualni] Rzecznik prasowy
KONTAKT DO MEDIÓW

Monika Banyś
Rzeczniczka Prasowa


biuroprasowe@velobank.pl

12.10.2023
VeloBank we współpracy z Autopay przedstawił klientom ofertę kart podarunkowych do zakupienia w kanałach cyfrowych. To kolejne wygodne rozwiązanie w bankowości internetowej oraz mobilnej, dzięki któremu zakup dostępów do gier, ulubionej muzyki, filmów czy aplikacji to kwestia kilku kliknięć.
10.10.2023
Z badania przeprowadzonego na zlecenie VeloBanku, wynika, że aż 74% Polaków, którzy mieszkają w blokach chciałoby, żeby ich spółdzielnie czy wspólnoty mieszkaniowe zainwestowały w OZE. A właśnie teraz jest ku temu wyjątkowa okazja.
03.10.2023
21 września br. podczas XXIX Forum Teleinformatyki VeloBank został wyróżniony nagrodą Złotej e-Tarczy za swoją niezawodność, skuteczność oraz efektywność wsparcia transformacji energetycznej. Bank, jako instytucja działająca w oparciu o idee ESG, kładzie duży nacisk, aby wdrażane usługi były neutralne dla środowiska.
29.09.2023
VeloBank dołączył do grona firm wyróżnionych certyfikatem Solidny Pracodawca 2023. Uznanie zyskały realne szanse rozwoju w strukturach organizacji, najlepsze warunki socjalne oraz dobre opinie na temat przedsiębiorstwa. Bank doceniono za dopracowaną politykę personalną uwzględniającą aspekty ochrony środowiska, a także za szereg inicjatyw z obszaru CSR.
28.09.2023
Jesień to złoty czas na oszczędzanie, o czym przypomina VeloBank oferując Lokatę na Nowe Środki. W jej najnowszej edycji oprocentowanie dla 2-miesięcznego depozytu do 150 tys. zł sięga 5,8% w skali roku. To okazja także do oszczędzania na większą skalę, bo bank umożliwił swoim klientom założenie aż trzech takich lokat, na różne okresy.