VeloPodróże małe i duże

VeloPodróże - head banner

Odkryj nowy wymiar wakacyjnej swobody z aplikacją VeloBank!

Sprawdź, gdzie i jak może Ci się przydać.

Korzystaj zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Wyruszasz na egzotyczną przygodę, a może odkrywasz uroki polskich krajobrazów? Spędzaj wakacje tak, jak lubisz - bez względu na to czy planujesz je z dużym wyprzedzeniem, czy łapiesz lasty! Z aplikacją mobilną VeloBank... 

  • …podróżuj bez granic w ukochane miejsca na świecie i czuj się bezpiecznie z ubezpieczeniem turystycznym Bezpieczna Wyprawa.
  • …zrelaksuj się tuż przed wyjazdem, bo nawet w ostatniej chwili wymienisz waluty w VeloKantorze.
  • …jedź przed siebie autem lub publicznymi środkami lokomocji – za przejazdy autostradami, bilety parkingowe i komunikacji miejskiej zapłacisz mobilnie.
bilety.jpg [160.46 KB]

Komunikacja miejska

Bilet komunikacji miejskiej zawsze pod ręką.

Możesz kupić bilet nawet przed zalogowaniem do aplikacji. Zapłacisz za niego dokładnie tyle, ile w kiosku czy biletomacie. Bilet kupisz nawet po wejściu do pojazdu.

Sprawdź

 

parkingi.jpg [160.46 KB]

Parkingi

Najbliższy parkometr? W Twoim telefonie!

Nie musisz już szukać parkometru. Nie potrzebujesz także mieć przy sobie gotówki – za postój zapłacisz w aplikacji VeloBank. Z funkcją „Start/Stop” nie musisz z góry określać, jak długo będziesz korzystać z parkingu.

Sprawdź

 

autostrady.jpg [160.46 KB]

Autostrady

Skorzystaj z automatycznych płatności za autostrady przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Przejeżdżaj przez bramki bez konieczności oczekiwania na obsługę w kasach oraz szukania pieniędzy lub karty. Twoje tablice rejestracyjne zostaną zweryfikowane przez, tzw. videotolling, a opłata za przejazd pobrana automatycznie.

Sprawdź

ewiniety.jpg [160.46 KB]

E-Winiety

Jeśli masz aktywną usługę Autostrady i dodany pojazd, możesz od razu zakupić
E-Winietę do wybranego kraju.

Dzięki E-Winiecie nie musisz już zjeżdżać z autostrady, aby kupić winietę samoprzylepną. Masz dostęp do E-Winiet w Twojej bankowości mobilnej o każdej porze. Kamery na drogach zeskanują Twoje tablice rejestracyjne, które zostaną zweryfikowane w bazie danych, by potwierdzić płatność za przejazd automatycznie. E-Winiety nie musisz drukować. Możesz zapisać PDF w telefonie i pokazać w razie kontroli.

Sprawdź

 

wyprawa.jpg [160.46 KB]

Bezpieczna Wyprawa

Masz kilka wariantów do wyboru lub możliwość stworzenia własnego zakresu ubezpieczenia.

Z poziomu bankowości mobilnej ubezpieczysz swoją podróż zagraniczną. Możesz skorzystać z wariantu przygotowanego na wypadek pojawienia się kosztów rezygnacji z podróży, a także ochrony w przypadku zaostrzenia chorób przewlekłych w trakcie Twojego pobytu za granicą. Dostępna jest również zniżka dla rodzin.

Sprawdź

 

kantor.jpg [160.46 KB]

VeloKantor

Wymieniasz natychmiast środki w bankowości internetowej i mobilnej. Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

W mobilnym VeloKantorze sprawdzisz historię swoich transakcji walutowych, a także zapłacisz wygodnie w 8 walutach (USD, EUR, CHF, GBP, NOK, SEK, DKK, CZK). Dzięki usłudze powiadomień otrzymasz informację, gdy kurs będzie taki, jakiego oczekujesz. Możesz również złożyć zlecenie wymiany walut, by transakcja została zrealizowana automatycznie, gdy kurs zmieni się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Sprawdź

Aplikacja VeloBank

Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanej aplikacji VeloBank, pobierz ją ze sklepu właściwego dla Twojego telefonu:

  Download_on_the_Huawei_AppGallery

Aplikacja jest dostępna dla telefonów z systemem Android od wersji 7.0 lub wyższej oraz iOS od wersji 15.0 lub wyższej.