VeloLove

VeloLove - header

Świat Bardziej Love

Velo - tak samo łatwo czyta się Love. Zainspirowało to nas do tego, by Świat Bardziej Velo z okazji walentynek zmienić w Świat Bardziej Love.

Zachęcamy, by na walentynki spojrzeć szerzej i by stały się czymś więcej niż świętem zakochanych i miłości romantycznej. Niech będzie to czas doceniania naszych bliskich i przyjaciół. Bo przecież „miłość niejedno ma imię”.

Dlatego w VeloBanku rozszerzamy walentynki – nie musisz być zakochany/a, żeby świętować!

Miłość buduje wspólna historia, spędzone razem chwile i współdzielone emocje. Wpływ na nie i na intensywność ich przeżywania tworzą ludzie. 14 lutego to święto pełne pozytywnych uczuć i wszechobecnej miłości. Dlatego zachęcamy naszych klientów do doceniania i uważności na drobne gesty.

Imieniny świętego Walentego to świetna (święta) okazja, aby docenić swojego partnera/partnerkę, ale również rodziców, rodzeństwo, przyjaciół, znajomych czy…samego siebie. W walentynki warto powiedzieć swoim bliskim, za co ich cenimy. Powodów jest całe mnóstwo: kochają nas, troszczą się o nas, gotują nam, śpią z nami, słuchają, wspierają i rozśmieszają.

Walentynkowe serca, uścisk, ciepłe słowo - należą się wszystkim, którzy są dla nas ważni. Rodzinne wyjście do kina, spotkanie z przyjaciółmi w restauracji, ciasto upieczone razem z dziećmi to świetny sposób na spędzenie 14 lutego. Co więcej – docenianie innych, jest tak samo ważne jak docenianie samego siebie. W walentynki zrób dla siebie coś miłego – idź na ulubiony masaż, zabierz się do kina czy poczytaj odkładaną książkę.

Z okazji walentynek VeloBank staje się LoveBankiem, zapraszając do świata, gdzie miłości jest po prostu więcej.

Do Świata Bardziej Love.

W Świecie Bardziej Love przygotowaliśmy również kilka niespodzianek, dzięki którym chcemy docenić Was – naszych Klientów, a także pomóc Wam wyrazić wdzięczność bliskim.

W naszych placówkach znajdziecie VeloLove akcenty oraz kartki walentynkowe, które zgodnie z dawną tradycją wyrażają to, co czasem trudno ubrać w słowa. Nie ma nic lepszego niż spędzanie czasu razem – na to też mamy sposób! Przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać bilety na wyjątkowe wydarzenie - dla siebie i kogoś jeszcze. Śledźcie zatem bacznie nasze social media.

Twórzmy razem Świat Bardziej Love, w którym miłość pozwala doceniać za wszystkie małe i duże rzeczy – siebie oraz innych. Szukajmy innych okazji do bycia „bardziej love”.

Szczegóły – już wkrótce.

Jak i z kim Polacy spędzają walentynki?
Kogo doceniają i w jaki sposób?
Sprawdźcie nieoczywiste wyniki naszego badania.

INFOGra_WALEN_1_v2.png [149.51 KB]

INFOGra_WALEN_2_v2.png [58.51 KB]