[Klienci indywidualni] Rzecznik prasowy
KONTAKT DO MEDIÓW

Monika Banyś
Rzeczniczka Prasowa


biuroprasowe@velobank.pl

04.05.2023
VeloBank został partnerem jednego z kluczowych wydarzeń ekonomiczno-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej – Impact’23. Konferencja odbędzie się w Poznaniu 10 i 11 maja br. Czołowi eksperci z wielu dziedzin, w tym przedstawiciele VeloBanku, będą dyskutować o najważniejszych zmianach społecznych i gospodarczych.
25.04.2023
VeloBank wystartował z nową kampanią produktowo-wizerunkową. Spotami reklamowymi i działaniami w internecie promuje pakiet korzyści dla klientów, czyli VeloKonto z atrakcyjnym cashbackiem za zakupy, 8 proc. oprocentowanie konta oszczędnościowego oraz wygodną aplikację mobilną.
21.04.2023
Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, który obchodzony jest 22 kwietnia, VeloBank przygotował specjalną Zieloną Lokatę. To propozycja 3-miesięcznego depozytu zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów banku, z oprocentowaniem 6% w skali roku. Z oferty można skorzystać przez bankowość mobilną.
18.04.2023
VeloBank wprowadza kolejne udogodnienie dla klientów firmowych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą (JDG). Dzięki VeloKantorowi przedsiębiorcy mogą szybko i wygodnie wymieniać waluty bezpośrednio z poziomu bankowości elektronicznej. Do ich dyspozycji są cztery pary walutowe PLN/USD, PLN/EUR, PLN/CHF oraz PLN/GBP.