[Klienci indywidualni] Rzecznik prasowy
KONTAKT DO MEDIÓW

Monika Banyś
Rzeczniczka Prasowa


biuroprasowe@velobank.pl

19.06.2023
Rebranding VeloBanku doceniają niezależni eksperci. Bank został finalistą prestiżowego konkursu Golden Arrow w kategorii „Design” oraz zdobył nominację do Golden World Awards za zarządzenie reputacją i marką. Zmiana brandu była unikatowym wydarzeniem na rynku bankowym i dzięki znakomitej komunikacji zakończyła się sukcesem - aż 81 proc. klientów oceniło ją pozytywnie, a rozpoznawalność banku w ciągu niespełna półrocza wzrosła o 13 p.p.
16.06.2023
VeloBank rozpoczął współpracę z Autenti, w ramach której klienci indywidualni i firmowi podpiszą umowę na sfinansowanie zakupu samochodu kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Cały proces przebiega zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu. W następnym kroku bank, wspólnie z Autenti, rozszerzy możliwość zdalnego podpisywania dokumentów na inne rodzaje umów.
07.06.2023
VeloBank nawiązał zielone partnerstwo z PGE Obrót z Grupy PGE, największym sprzedawcą energii w Polsce. Celem współpracy jest udostępnienie klientom VeloMarketu - ekologicznej platformy e-commerce powstałej z inicjatywy banku, atrakcyjnej oferty w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii oraz informacji na temat programów finansowania zielonej transformacji.
05.06.2023
VeloBank rośnie, a wraz z nim polskie lasy. W trosce o środowisko za każde założenie rachunku osobistego przy pomocy aplikacji mObywatel bank zasadzi drzewo. Akcja „Sadzimy razem #VeloLas” pomoże zagęszczać i odbudowywać polski drzewostan, a każdy z jej uczestników otrzyma własny elektroniczny certyfikat potwierdzający zasadzenie. Akcja startuje 5 czerwca.
31.05.2023
Po sukcesie pierwszej edycji programu „Doceniam Velo – polecam Velo” VeloBank uruchamia kolejną jego odsłonę, która rozpocznie się 1 czerwca br. i potrwa trzy miesiące. Klienci, tak samo jak w poprzedniej edycji, za skuteczne rekomendowanie VeloKonta lub VeloKonta Premium, mogą otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł. Zyskują też osoby, które taki rachunek osobisty w ramach programu założą.