[Klienci indywidualni] Rzecznik prasowy
KONTAKT DO MEDIÓW

Monika Banyś
Rzeczniczka Prasowa


biuroprasowe@velobank.pl

08.08.2023
VeloBank wystartował z nową kampanią marketingową dla Elastycznego Konta Oszczędnościowego. W swoich spotach zachęca do zmiany tradycyjnych form odkładania pieniędzy, które według GfK wciąż wybiera co piąty Polak, na oszczędzanie z bankiem. Pokazuje, że jest to zarówno wygodna i bezpieczna alternatywa, jak i sposób na pomnażanie swoich środków dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu. Równolegle uruchomiona została także kampania radiowa, w której VeloBank poleca się na wakacje.
31.07.2023
VeloBank dołączył do grona najlepszych pracodawców w Polsce. Został wyróżniony przez Kapitułę Certyfikacji Krajowej godłem Best Quality Employer 2023. Tytuł przyznawany jest firmom, które przestrzegają dobrych praktyk w polityce zatrudniania, efektywnie zarządzają zasobami ludzkimi oraz pielęgnują kulturę organizacyjną i dobrą atmosferę w pracy.
25.07.2023
VeloBank nawiązał partnerstwo ze światowym liderem w obszarze ubezpieczeń do kredytów. BNP Paribas Cardif jest obecny w Polsce od 25 lat i jest prekursorem bancassurance na naszym rynku. Bank i ubezpieczyciel wspólnie zaoferują klientom polisy VeloSpokój i VeloBezpieczny do kredytu gotówkowego i hipotecznego, a w przyszłości także inne produkty ubezpieczeniowe. Oferta uwzględnia wymagania Rekomendacji U, która wejdzie w życie w połowie przyszłego roku, i będzie wdrażana etapowo.
10.07.2023
VeloBank dołącza do prestiżowego grona firm posiadających tytuł „Friendly Workplace 2023”. Certyfikat został przyznany przede wszystkim za nowoczesny model kultury organizacyjnej, opartej na wartościach takich jak: przedsiębiorczość, otwartość, rzetelność i zaufanie, oraz wysokie standardy komunikacji.
04.07.2023
VeloBank został doceniony w dwóch konkursach. Jury konkursu Innowacyjny Lider 2023 doceniło Zarząd VeloBanku za wyjątkową transformację banku i wdrożenie unikatowych na rynku rozwiązań, a w kategorii e-commerce tytuł zdobył także VeloMarket – platforma do eko zakupów wprowadzona niedawno na rynek przez grupę kapitałową VeloBanku. Bank został również wyróżniony w konkursie TechnoBiznes za wdrożenie nowego systemu CRM, który dzięki zaawansowanym rozwiązaniom analitycznym umożliwia hiperpersonalizację kontaktu z klientami oraz precyzyjne dopasowanie do ich zmieniających się potrzeb.
30.06.2023
Od 3 lipca br. VeloBank zaoferuje klientom Bezpieczny kredyt 2% w ramach rządowego Programu Pierwsze Mieszkanie. Dzięki zdalnemu procesowi wnioskowania, uzyskanie środków na zakup nieruchomości z dopłatą do rat będzie wyjątkowo proste i wygodne. Podobnie jak w przypadku oferty VeloDom, bank przygotował kredyt „z kanapy”, który wymaga pojawienia się w placówce jedynie w celu podpisania umowy kredytowej.
28.06.2023
VeloBank kompleksowo wspiera zieloną transformację energetyczną w Polsce. Zaoferował specjalny EKO-kredyt ratalny z atrakcyjnym oprocentowaniem na ekologiczne inwestycje dla klientów indywidualnych, dostępny u partnerów banku oraz na platformie VeloMarket. Sam proces kredytowy jest szybki, prosty i w pełni zdigitalizowany. Można nim sfinansować energooszczędną inwestycję do 75 tys. zł, a spłaty rozłożyć na 10 lat.