[Klienci indywidualni] Rzecznik prasowy
KONTAKT DO MEDIÓW

Monika Banyś
Rzeczniczka Prasowa


biuroprasowe@velobank.pl

10.10.2023
Z badania przeprowadzonego na zlecenie VeloBanku, wynika, że aż 74% Polaków, którzy mieszkają w blokach chciałoby, żeby ich spółdzielnie czy wspólnoty mieszkaniowe zainwestowały w OZE. A właśnie teraz jest ku temu wyjątkowa okazja.
03.10.2023
21 września br. podczas XXIX Forum Teleinformatyki VeloBank został wyróżniony nagrodą Złotej e-Tarczy za swoją niezawodność, skuteczność oraz efektywność wsparcia transformacji energetycznej. Bank, jako instytucja działająca w oparciu o idee ESG, kładzie duży nacisk, aby wdrażane usługi były neutralne dla środowiska.
29.09.2023
VeloBank dołączył do grona firm wyróżnionych certyfikatem Solidny Pracodawca 2023. Uznanie zyskały realne szanse rozwoju w strukturach organizacji, najlepsze warunki socjalne oraz dobre opinie na temat przedsiębiorstwa. Bank doceniono za dopracowaną politykę personalną uwzględniającą aspekty ochrony środowiska, a także za szereg inicjatyw z obszaru CSR.
28.09.2023
Jesień to złoty czas na oszczędzanie, o czym przypomina VeloBank oferując Lokatę na Nowe Środki. W jej najnowszej edycji oprocentowanie dla 2-miesięcznego depozytu do 150 tys. zł sięga 5,8% w skali roku. To okazja także do oszczędzania na większą skalę, bo bank umożliwił swoim klientom założenie aż trzech takich lokat, na różne okresy.
25.09.2023
W ślad za komunikatem Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (BFG) informujemy, że BFG otrzymał niewiążące oferty i jest w trakcie ich oceny, co kończy pierwszą rundę procesu sprzedaży VeloBank S.A. Kolejny etap rozpocznie się zgodnie z harmonogramem, a wybrani inwestorzy zostaną zaproszeni do udziału w rundzie drugiej. Nie wpływa to w żaden sposób na działalność VeloBanku, ani na obsługę naszych klientów.
15.09.2023
Ogłaszając nową strategię Zarząd VeloBanku założył osiągnięcie 400 mln zł zysku i 150 tys. VeloKont na koniec 2023 roku. Dzięki konsekwentnej realizacji planów i zaangażowaniu zespołu doświadczonych pracowników, którzy dzień po dniu budują jego rosnącą wartość w oczach interesariuszy, bank zbliżył się do realizacji tych założeń już na koniec I półrocza br.