Wygodniejsze bankowanie w Opolu dzięki nowej placówce VeloBanku

21.12.2023

Druga placówka VeloBanku w Opolu otworzyła drzwi dla klientów w czwartek 21 grudnia br. Dostarczająca wygodne usługi finansowe marka rozwija swoją sieć w dużej mierze dzięki placówkom partnerskim. Położony przy ulicy 1 Maja 30A oddział zapewni komfortową obsługę nawet 50. klientom dziennie. To tu mieszkańcy Opola będą mogli m.in. sprawnie otworzyć VeloKonto ze zwrotem za zakupy nawet do 600 zł, zaaplikować o kredyt gotówkowy, wybrać jeden z wysokooprocentowanych produktów oszczędnościowych VeloBanku czy zawnioskować o Bezpieczny Kredyt 2%.

Stawiający klientów w centrum uwagi VeloBank aktywnie rozwija sieć oddziałów. Druga placówka w Opolu znacznie ułatwi jego mieszkańcom wygodny dostęp do bogatej oferty produktów dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Oddział przy 1 Maja 30A obsługiwać będzie dwoje ekspertów VeloBanku dostępnych dla klientów w dni robocze od 9:00 do 16:30. Właścicielki swojej trzeciej już placówki franczyzowej przygotowały kilka atrakcji dla odwiedzających oddział, na które można liczyć przez cały tydzień. Aktualni i potencjalni klienci będą mogli skosztować regionalnego kołacza oraz wyjść z nowej placówki wyposażeni w pakiety upominków.

Otwarcie nowego VeloBanku w Opolu było doskonałą okazją do spotkania lokalnych władz, przedstawicieli instytucji zaangażowanych w rozwój biznesu w regionie oraz pierwszych klientów zainteresowanych nowoczesnymi produktami finansowymi. W wydarzeniu wzięła też udział kadra managerska dynamicznie rozwijająca sieć w województwie opolskim.

– Opole zyskuje kolejny oddział VeloBanku, tym samym pozostając blisko tych klientów, którzy wybierają fizyczny kontakt z doradcą oraz dobre relacje z bankiem skupionym na dostarczaniu wygodnych i przejrzystych rozwiązań finansowych. Warto podkreślić, że placówkę partnerską otwierają trzy przyjaciółki, Katarzyna, Magdalena i Agnieszka, od lat związane ze strukturami naszej marki. To ich trzeci oddział w regionie, co dobitnie pokazuje skuteczność modelu franczyzowego wdrażanego przez VeloBank. Cieszę się, że mieszkańcy Opola będą mieli jeszcze lepszy dostęp do oferty naszego banku, który w swoim portfolio posiada nie tylko rachunki indywidualne czy firmowe, ale bogatą ofertę kredytową oraz bezpieczne produkty umożliwiające regularne oszczędzanie – podkreśla Renata Sojka, dyrektorka regionu w VeloBanku.

VeloBank to uniwersalny bank oparty o bezpieczeństwo i transparentność świadczonych usług. Promujący wartości proekologiczne oraz wykorzystujący najnowszą technologię dąży do zapewnienia sprawnej obsługi na prostych zasadach. Stąd otwarcie już 77. placówki partnerskiej w Polsce, które odpowiada na potrzeby klientów wybierających osobisty kontakt z przedstawicielem banku.

Najbliższy oddział VeloBanku znajdziesz na stronie: https://www.velobank.pl/oddzialy#/placowki.

 

VeloBank-Opole-1.jpg [347.03 KB]

VeloBank-Opole-2.jpg [375.17 KB]

VeloBank-Opole-3.jpg [374.80 KB]