Województwo pomorskie z placówką VeloBanku w Wejherowie

16.05.2024

W Wejherowie otwarto nowy oddział VeloBanku. Mieszkańcy woj. pomorskiego oraz turyści licznie odwiedzający rejon Pojezierza Kaszubskiego mogą wygodnie bankować w placówce przy ulicy Świętego Jana 7C, która obsługuje klientów w dni robocze od 9:00 do 16:00. Aktywnie rozwijająca się sieć VeloBanku, staje się coraz bardziej gęsta w tym regionie kraju. To już piąty oddział położony w województwie pomorskim.

Zbliżający się sezon wakacyjny to doskonała okazja do odwiedzenia Wejherowa lub okolicznych miejscowości położonych na pograniczu Pojezierza Kaszubskiego i w bezpośredniej bliskości Zatoki Puckiej. Turyści oraz mieszkańcy Wejherowa mogą korzystać już z nowej placówki VeloBanku otwartej 13 maja przy ulicy Świętego Jana 7C.

Wygodnie położony oddział z obsługą kasową i parkingiem dostępny jest dla wszystkich, którzy poszukują przejrzystej, nowoczesnej i wygodnej w codziennym użytkowaniu oferty finansowej. VeloBank wychodzi naprzeciw tym, którzy szukają konta osobistego, możliwości ulokowania środków oraz dodatkowego finansowania. Propozycja zielonego banku dostępna jest również dla małych i średnich firm. Wspólnym mianownikiem produktów VeloBanku jest ich dostępność i prostota. Korzystne warunki finansowe wzbogacają nowoczesne kanały zdalne i coraz liczniejsza sieć oddziałów własnych i placówek partnerskich.

– Wejherowo to ważny punkt na mapie Polski oraz VeloMapie placówek naszego przyjaznego banku. VeloBank otwarty jest dla każdego i ma propozycję odpowiednią na każdą życiową sytuację. Turystyczna popularność Wejherowa i jego okolic sprawia, że liczymy na odwiedziny nie tylko ze strony mieszkańców miasta, ale też turystów, którzy będąc przejazdem chcą poświęcić chwilę wolną nie tylko na zwiedzanie i odpoczynek, ale również na poznanie bogatej listy propozycji naszej sieci. Wszak VeloBank to poza podstawowymi produktami bankowymi także oferta ubezpieczenia turystycznego czy mobilna aplikacja z wbudowanym kantorem oraz możliwością zakupu e-winiet na przejazd płatnymi drogami w Polsce i poza nią – wskazuje Jacek Kamiński, Dyrektor Regionu z VeloBanku. 

Więcej o wygodnej w podróży bankowości mobilnej dowiesz się z serwisu: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/bankowosc-elektroniczna/bankowosc-mobilna.html.

Pełną listę oddziałów VeloBanku znajdziesz na stronie: https://www.velobank.pl/oddzialy#/placowki.

 

Zdjecie_VeloBank_Wejherowo_1.png [3.81 MB]

Zdjecie_VeloBank_Wejherowo_2.png [3.70 MB]