Większa dostępność VeloBanku w Katowicach. Trzecia placówka już otwarta

07.06.2024

Rozległe miasto, jakim jest siedziba województwa śląskiego, potrzebuje dostępnych i nowoczesnych placówek bankowych. Naprzeciw tym potrzebom wyszedł VeloBank, który otworzył swój trzeci oddział w Katowicach. Teraz mieszkańcy mogą poznać atrakcyjną ofertę Świata Bardziej Velo przy ulicy Kościuszki 25.

Nowy oddział VeloBanku przyjmuje swoich klientów w dni robocze od 9:00 do 16:00. Placówka prowadzi obsługę kasową, a na właścicieli samochodów czeka bezpłatny parking. W obsłudze nowoczesnego rachunku osobistego, lokaty lub kredytu pomogą doskonale przygotowani merytorycznie konsultanci, którzy gotowi są odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz doradzić w sprawach związanych z finansami osobistymi.

VeloBank to także sprawdzone rozwiązanie dla mikro, małych i średnich firm, a także większych organizacji oraz wspólnot mieszkaniowych. VeloKonto Firma dostępne jest teraz z premią do nawet 1 tys. zł, a także konkurencyjną ofertą najmu sprzętu elektronicznego Apple, Samsung, Motorola, Lenovo w atrakcyjnych cenach. Chcący rozwijać biznes powinni zapoznać się, podczas wizyty w katowickim oddziale VeloBanku przy Kościuszki 25, z propozycją kredytu samochodowego z decyzją nawet w 2 godziny lub z ofertą bieżącego finansowania firmy.

– Tworząc Świat Bardziej Velo jesteśmy tak samo otwarci na mieszkańców mniejszych, jak i większych miejscowości. W tak dużym mieście, jakim są Katowice, skupiamy się na zapewnieniu odpowiedniej dostępności naszych placówek względem liczby mieszkańców. Stąd decyzja o otwarciu nowego oddziału przy ulicy Kościuszki 25, czyli w bezpośredniej bliskości Placu Karola Miarki oraz dworca PKP. To tu można osobiście porozmawiać z konsultantami i zasięgnąć informacji o atrakcyjnej ofercie bankowej dla klientów indywidualnych oraz MŚP. VeloBank dysponuje też ciekawą propozycją dla większych firm i wspólnot mieszkaniowych. Te ostatnie powinny zwrócić uwagę na kompleksowe rozwiązania inwestycyjne, które pozwalają wygodnie sfinansować prace w częściach wspólnych nieruchomości – wskazuje Renata Sojka z VeloBanku.

Wspólnoty mieszkaniowe modernizują się z VeloBankiem

Nawet na 20 lat mogą zostać rozłożone kredyty pozwalające sfinansować ważne, z punktu widzenia wspólnot mieszkaniowych, inwestycje. Specjalne produkty z premią BGK lub grantem OZE dostępne są w VeloBanku i mogą pomóc zmodernizować części wspólne nieruchomości. Zarządcy wspólnot działających na terenie Katowic w ramach kredytu z grantem OZE są w stanie sfinansować przedsięwzięcia, które polegają na zakupie, montażu, budowie czy modernizacji instalacji odnawialnego źródła energii, która będzie wytwarzała energię na potrzeby własne budynku.

Pełna lista oddziałów VeloBanku, oferujących nowoczesną ofertę finansową, znajduje się na stronie: https://www.velobank.pl/oddzialy#/placowki.

Zdjecie_VeloBank_Katowice1.jpeg [196.18 KB]

Zdjecie_VeloBank_Katowice2.jpeg [191.07 KB]

Zdjecie_VeloBank_Katowice3.jpeg [195.12 KB]