Wakacyjne plany? Zacznij od Lokaty na Nowe Środki w VeloBanku

19.06.2024

Zbliżające się wakacje to czas odpoczynku i relaksu. To również doskonała szansa na pomnażanie oszczędności. Kiedy uda Ci się upolować urlopową okazję, resztę pieniędzy możesz przesłać na Lokatę na Nowe Środki w VeloBanku. Z oprocentowaniem nawet 5 proc. w skali roku na 6 miesięcy możesz zyskać i zrealizować jeszcze więcej planów.

Jak oszczędzać, by wygodnie pomnożyć swoje finanse? Najlepiej już dziś sprawdzić, czym charakteryzuje się Lokata na Nowe Środki w VeloBanku. Lato to świetnia okazja, aby odłożyć dodatkową gotówkę i dobrze ją wykorzystać, kiedy miną upalne dni. Gdy tylko wrócisz z wymarzonego wyjazdu możesz sięgnąć po zaoszczędzone środki, żeby zrealizować swoje marzenia i plany. Systematyczne odkładanie na pewno do tego przybliży.

VeloBank zaprasza do świata wygodnego oszczędzania z Lokatą na Nowe Środki. Założona w oddziale banku, bankowości internetowej lub mobilnej appce lokata to przede wszystkim zróżnicowane i korzystne oprocentowanie zależne od długości jej trwania, możliwość założenia dwóch lokat z oprocentowaniem promocyjnym na każdy okres lokaty oraz kwota maksymalna aż do 180 tys. zł.

– Jeśli chcesz miło zaskoczyć siebie lub bliskich postaw na regularne oszczędzanie. Odkładanie nawet drobnych sum przez kilka lub kilkanaście miesięcy z Lokatą na Nowe Środki w VeloBanku, pozwoli Ci na realizację celów. Wszystko jedno czy będzie to zakup do domu, inwestycja w hobby albo prezent dla przyjaciela czy rodziny, oszczędzanie to zawsze dobry wybór. Staramy się ułatwiać codzienność naszych klientów, stąd Lokata na Nowe Środki dostępna jest we wszystkich kanałach – wskazuje Adam Frankowski, Dyrektor Zarządzający Obszarem Produktów Bankowych w VeloBanku.

Jeśli masz pytania dotyczące Lokaty na Nowe Środki już dziś odwiedź przyjazną placówkę VeloBanku w Twojej okolicy, gdzie doświadczeni doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania z nią związane. O oszczędzaniu na korzystnych warunkach dowiesz się również z infolinii oraz strony internetowej, która dokładnie opisuje sposoby odkładania i pomnażania środków z VeloBankiem.

Lokata na Nowe Środki:

  • Kwota minimalna przez infolinię, w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej albo na stronie internetowej VeloBanku – 1 000 zł
  • Kwota minimalna w placówkach VeloBanku – 5 000 zł
  • Kwota maksymalna – 180 000 zł
  • Oprocentowanie w skali roku na 3 miesiące – 4,8%
  • Oprocentowanie w skali roku na 6 miesiące – 5%
  • Oprocentowanie w skali roku na 12 miesięcy – 4,6%
  • Wyłącznie dla klientów, którzy udzielą zgód marketingowych
  • Na lokacie można ulokować wyłącznie nowe środki tj. nadwyżkę powyżej salda środków złotowych w banku (na koniec 17.06.2024 r.)
  • Możesz założyć maksymalnie 2 lokaty z oprocentowaniem promocyjnym na każdy okres lokaty
  • Promocja trwa do 25.06.2024 r.

Więcej o Lokacie na Nowe Środki dowiesz się ze strony: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/lokata-na-nowe-srodki.html.

Promocja „Lokata na Nowe Środki” (edycja 10/2024) trwa od 19.06.2024 r. do 25.06.2024 r. W każdym okresie lokowania można założyć z Nowych Środków maksymalnie 2 lokaty do 180 000 zł każda z oprocentowaniem promocyjnym w skali roku: 4,8% na 3 miesiące, 5% na 6 miesięcy i 4,6% na 12 miesięcy. Oprocentowanie jest stałe, kapitalizacja na koniec okresu lokaty.

Minimalna kwota lokaty z oprocentowaniem promocyjnym 5 000 zł (w naszych placówkach), 1 000 zł (w bankowości internetowej, mobilnej, przez infolinię lub naszą stronę internetową). Nowe Środki to nadwyżka środków pieniężnych ulokowanych przez klienta w dniu wpływu środków na lokatę, w stosunku do stanu środków pieniężnych na koniec 17.06.2024 r. Aby skorzystać z promocji, należy wyrazić zgody marketingowe.

Termin wpłaty na lokatę wynosi 7 dni od daty złożenia wniosku. Zasady założenia lokaty odnawialnej i nieodnawialnej zamieściliśmy w Regulaminie promocji. Jeżeli klient ma lokatę odnawialną, po upływie okresu promocyjnego oprocentowanie lokaty będzie zgodne z Tabelą Oprocentowania Lokat Terminowych.

Regulamin promocji, opłaty i prowizje dostępne na velobank.pl oraz w naszych placówkach.

Lokata Nowe Środki_VeloBank.jpeg [66.68 KB]