VeloLokata na dni. Im więcej dni, tym więcej korzyści

29.05.2023

Polacy poszukują elastycznych rozwiązań, które pomagają im oszczędzać, jak i kiedy chcą. Dlatego VeloBank przygotował propozycję VeloLokaty na dni, w której klienci sami decydują o okresie jej trwania. Wytrwałość jest wynagradzana. Decydując się na 31-dniową lokatę oprocentowanie wynosi 1%, ale już okres od 324 do 366 dni daje 5% zwrot w skali roku. Oferta dostępna jest przez bankowość mobilną oraz internetową.

Nową propozycję lokaty w VeloBanku promuje hasło „Im więcej dni, tym więcej korzyści”. Produkt jest niestandardowy, bo liczony w dniach. Wyróżnia go elastyczność – klient sam decyduje na jak długo lokuje swoje pieniądze. Do wyboru ma okres lokaty od 31 do 366 dni. Im dłuższy czas trwania lokaty, tym wyższe oprocentowanie, które zaczyna się od 1% i wzrasta proporcjonalnie do liczby dni. Depozyt jest dostępny dla kwot od 5 000 zł dla nowych i obecnych klientów. Oferta jest dostępna zarówno z poziomu aplikacji mobilnej, jak i bankowości internetowej. Jedna osoba może założyć więcej niż jedną lokatę.

Planując większe wydatki zazwyczaj wiemy, nawet z precyzją co do dnia, kiedy będziemy potrzebowali danej kwoty. Dlatego w naszej nowej ofercie nie narzucamy, na jaki czas ma zostać zawarta lokata. Pozwalamy klientom na samodzielny wybór. Niestandardowe okresy elastycznie dopasowują się do ich planów i potrzeb. To daje wygodę i pomaga maksymalnie wykorzystać możliwość pomnażania swoich oszczędności. Jako bank ułatwiający codzienne zarządzanie finansami dobrze rozumiemy, czego potrzebują nasi klienci i rozwijamy ofertę tak, aby zapewnić im maksimum korzyści – mówi Adam Frankowski, Dyrektor Zarządzający Obszarem Produktów Bankowych w VeloBanku.

Lokata na dni:

  • od 31 do 366 dni,
  • oprocentowanie od 1% do 5% w skali roku,
  • dla obecnych i nowych klientów,
  • do założenia w bankowości mobilnej oraz internetowej,
  • kwota min. 5 000 zł,
  • likwidacja przed zakończeniem okresu umownego oznacza utratę należnych odsetek.

Szczegóły oferty, w tym zasady założenia lokaty odnawialnej i nieodnawialnej znajdują się w Tabeli Oprocentowania Lokat Terminowych dostępnej na stronie www.velobank.pl.