VeloKonto – polecaj i zgarnij 100 zł

06.03.2024

Od 1 marca br. przez kolejne 3 miesiące każdy klient VeloBanku, który ma konto osobiste, ale i ten, który planuje je założyć, może dołączyć do programu Doceniam Velo-polecam Velo i otrzymać nagrodę finansową. Osoby, które skutecznie polecają VeloKonto i spełnią warunki promocji, mogą liczyć na premię w wysokości 100 zł, natomiast korzystający z polecenia otrzymają 50 zł bonusu. Uczestnictwo w programie nie wyklucza innych promocji.

Aby zaprosić znajomych do programu Doceniam Velo-polecam Velo i odebrać premię 100 zł, klienci VeloBanku muszą wygenerować indywidualny kod polecenia, który jest dostępny z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej. Następnie podzielić się nim z osobami, które chcą założyć VeloKonto. Bank umożliwił również opcję skorzystania z programu przez Contact Center lub stacjonarnie w oddziale. Kod zostanie wówczas przesłany SMS-em lub mailem. Ale to nie wszystko. Nowy klient, który skorzysta z kodu polecającego, otrzyma bonus w postaci 50 zł za założenie konta, które może otworzyć w dowolnym kanale, i co więcej korzystający z rekomendacji będzie mógł również udzielać dalszych poleceń i brać udział w promocji Doceniam Velo-polecam Velo.

Sukces poprzednich edycji programu przerósł nasze oczekiwania, dlatego postanowiliśmy uruchomić kolejną odsłonę Doceniam Velo-polecam Velo. Nasz produkt jest atrakcyjny, bardzo prosty i intuicyjny w swojej obsłudze, skierowany zarówno do nowych jak i obecnych klientów. Oznacza to, że wszyscy realnie zyskują, po spełnieniu zaledwie kilku warunków. Jestem przekonany, że i tym razem zainteresowanie programem Doceniam Velo-polecam Velo będzie ogromne – powiedział Adam Frankowski, Dyrektor Obszaru Produktów Bankowych w VeloBanku.

Warunkiem otrzymania premii przez polecającego i zakładającego konto jest jednorazowy wpływ na kwotę min. 2000 zł przez 3 pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu VeloKonta, oraz wyrażenie wymaganych zgód marketingowych. Po spełnieniu tych warunków nagrody pieniężne zostaną przelane na konta osobiste uczestników programu. Promocja trwa od 01.03.2024 r. do 31.05.2024 r.

Regulamin promocji: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/polecam-velo.html

 

Nota prawna: Promocja „Doceniam Velo - polecam Velo” edycja 1/2024 obowiązuje do 31.05.2024 r. Możesz przystąpić do promocji jako nowy klient/nowa klientka, jeśli nie miałeś/aś u nas konta od 31.12.2022 r., otworzysz VeloKonto z użyciem kodu polecenia i wyrazisz zgody marketingowe. Aby przystąpić do promocji jako obecny klient/obecna klientka, musisz mieć u nas dowolne konto osobiste w złotych, wymagane zgody marketingowe i wygenerować kod polecenia.

Warunki skorzystania, nagrody i szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie promocji. Regulamin promocji, szczegóły oferty VeloKonta, opłaty i prowizje udostępniamy na velobank.pl i w naszych placówkach.

W reklamie posługujemy się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych znajdziesz na velobank.pl/slownik.

Produkt oferuje VeloBank S.A.