VeloKonto Firma – promocja z premią do 1 000 zł

30.01.2024

Z ostatnich danych GUS wynika, że w Polsce działa 2,4 mln przedsiębiorstw, z czego zdecydowana większość (99,8 proc.) to sektor MŚP[1]. Właśnie dla tej grupy adresowana jest najnowsza oferta VeloBanku. W pakiecie nowości znajduje się możliwość założenia VeloKonta Firma bez konieczności wychodzenia z domu i premią do 1000 zł. Natomiast dla firm, które chcą ograniczyć koszty ponoszone na infrastrukturę IT, bank proponuje opcję korzystnego cenowo najmu sprzętu elektronicznego.

VeloBank wychodzi z nową ofertą usług dla przedsiębiorców, która wprost odpowiada na ich kluczowe potrzeby. A te, ze względu na trudne otoczenie makroekonomiczne, są jednoznaczne. Ze „Skanera MŚP” przygotowanego przez BIG InfoMonitor[2] wynika, że głównym wyzwaniem jest utrzymanie płynności finansowej prowadzonej działalności. Szukający oszczędności czasu i pieniędzy sektor MŚP może skorzystać z wygodnych propozycji ułatwiających prowadzenie firmy.

– Sektor mikro, małych i średnich firm wymaga szczególnego wsparcia, bo to właśnie oni są najliczniejszą grupą przedsiębiorstw, a często brakuje im zestawu narzędzi i rozwiązań, którymi dysponują najwięksi gracze. Rozeznaliśmy się uważnie w potrzebach tego sektora i na tej podstawie rozwinęliśmy usługi skierowane właśnie do MŚP. W nowej ofercie stawiamy na szybkość działania i technologię. Założenie konta firmowego w VeloBanku jest łatwe, a najem sprzętu wygodny, co pozwala skupić się na kluczowych obszarach działalności. Do tego klient w pakiecie otrzymuje nowoczesną bankowość, która dodatkowo może przynieść realne finansowe korzyści – podkreśla Jolanta Ciskowska, Dyrektor Departamentu Produktów Korporacyjnych w VeloBanku.

Załóż konto w kilka chwil

Czas to pieniądz – wie o tym każdy przedsiębiorca. Dlatego w VeloBanku, otwierając rachunek firmowy VeloKonto Firma wystarczy posiadanie aktywnego konta prywatnego oraz podpisu elektronicznego. Całość można załatwić przez bankowość internetową lub mobilną, bez wychodzenia z domu.

Elektronika na chwilę albo na własność

Będący w cyfrowej awangardzie VeloBank uruchomił też dla sektora MŚP usługę najmu urządzeń elektronicznych z możliwością ich wykupu. Wraz z partnerem Digital Care przygotował kompleksową ofertę umożliwiającą wypożyczenie, naprawę, transport oraz opcjonalnie wykup na własność nowoczesnych urządzeń potrzebnych w firmie. Taka opcja jest nie tylko wygodna, ale też się opłaca. Firma nie musi płacić komuś specjalnie za bieżącą obsługę sprzętu, a jednocześnie ma możliwość korzystania z najnowocześniejszych modeli laptopów czy smartfonów. Ponadto, oddając tę działkę zewnętrznemu podmiotowi, przedsiębiorstwo może się skupić na swojej podstawowej działalności.

Dodatkowe środki dla przedsiębiorczych

Prowadzących własne firmy ucieszy też nowa promocja w ramach konta firmowego. Bogaty system bonusów przygotowano dla przedsiębiorców, którzy w trakcie trwania promocji tj. od 15.01.2024 r. do 31.05.2024 r. otworzą rachunek i zadbają o systematyczne wpływy. Przez 6 miesięcy zyskać można 1000 zł. Warunkiem jest utrzymanie salda konta na poziomie co najmniej 3000 zł oraz realizacja jednego przelewu do US i ZUS w miesiącu . Wysokość zwrotu środków na konto zależy od rodzaju i liczby zrealizowanych na koncie aktywności (np. transakcji bezgotówkowych), opisanych szczegółowo w regulaminie promocji.

Oferta promocji dla firm:

  • 120 zł – jednorazowo za otwarcie rachunku firmowego,
  • 400 zł – jednorazowo za zawarcie pierwszej umowy kredytu w rachunku bieżącym na min. 100 000 zł, płatne po uruchomieniu kredytu,
  • 120 zł – podpisanie umowy o terminal, przekazywane następnego miesiąca po pierwszej transakcji płatniczej,
  • 35 zł – miesięcznie za transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (bez przelewów do ZUS, US),
  • 90 zł – jednorazowo za skorzystanie z wynajmu sprzętu elektronicznego, przekazywane następnego miesiąca po podpisaniu umowy z Digital Care,
  • 10 zł – miesięcznie za średnie saldo powyżej 20 000 zł.

Warunki przystąpienia do promocji:

  • brak otwartego rachunku firmowego na dzień 14.01.2024 r.,
  • utrzymywanie średniego salda na poziomie minimum 3000 zł,
  • przynajmniej jeden przelew w miesiącu do ZUS i US,
  • wypłata premii nastąpi do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym warunek uzyskania premii został spełniony.

Szczegóły oferty dostępne w Regulaminie promocji „VeloKonto Firma – promocja z premią do 1000 pln” na www.velobank.pl.

 

[1] https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/podmioty-gospodarcze-wyniki-finansowe/przedsiebiorstwa-niefinansowe/przedsiebiorstwa-niefinansowe-wedlug-rodzajow-i-miejsc-prowadzenia-dzialalnosci-w-2022-roku,32,4.html

[2] https://media.big.pl/informacje-prasowe/798582/skaner-msp-poczatek-2023-roku-z-rekordowym-wzrostem-zatorow-platniczych-w-firmach