VeloBank żegna wakacje nową lokatą mobilną

29.08.2023

VeloBank przygotował „Lokatę na koniec wakacji” dostępną w bankowości mobilnej, która pomoże powiększyć oszczędności na dalszą część roku. Na 3-miesięcznym depozycie można zyskać 6% w skali roku dla środków od 1 tys. do 20 tys. zł. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę oszczędzania z aplikacją mobilną.

Koniec sezonu wakacyjnego to dobry moment na podsumowanie swoich finansów, ale nie musi to oznaczać końca odpoczynku. To co udało się zaoszczędzić warto ulokować bezpiecznie i pomnażać, do czego zachęca VeloBank. Bank opiekuje się oszczędzaniem, a klienci mogą w tym czasie ze spokojem odpocząć.

„Lokata na koniec wakacji”, dostępna wyłącznie w bankowości mobilnej, oferuje dla nowych, jak i obecnych klientów VeloBanku oprocentowanie 6% w skali roku na 3 miesiące dla środków od 1 tys. do 20 tys. zł. Z propozycji można skorzystać wyłącznie raz w terminie do 10 września 2023 r. Zgromadzone dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu dodatkowe środki można dorzucić do budżetu na przyszłe podróże i urlop.

– Lokata na koniec wakacji to nasze zaproszenie do wygodnego oszczędzania, o które można szybko zawnioskować z poziomu aplikacji mobilnej. Takie rozwiązanie nie jest przypadkowe. W naszym banku stawiamy na cyfrowe narzędzia, które wprost odpowiadają na aktualne potrzeby klientów oraz adresują te przyszłe. Dzięki aplikacji nasza lokata jest dosłownie w zasięgu ręki. Pomnażając z nią środki łatwiej można przygotować się finansowo na wyjazdy zimowe czy wesprzeć budżet na przyszłe wakacje – mówi Adam Frankowski, Dyrektor Zarządzający Obszarem Produktów Bankowych w VeloBanku.

Lokata na koniec wakacji:

  • okres trwania - 3 miesiące,
  • oprocentowanie 6% w skali roku,
  • dla obecnych i nowych klientów,
  • do założenia wyłącznie w bankowości mobilnej,
  • do 10.09.2023 r. (włączenie),
  • kwota min. 1 000 zł, maks. 20 000 zł,
  • 1 lokata na osobę.

 

Link do oferty: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/lokata-na-koniec-wakacji.html.

 

Szczegóły, w tym zasady założenia lokaty odnawialnej i nieodnawialnej znajdują się w Tabeli Oprocentowania Lokat Terminowych na velobank.pl.

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Produkt oferuje VeloBank S.A. Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.velobank.pl/slownik.