VeloBank ze specjalną ofertą kredytu na samochód dla wybranych branż

10.08.2023

VeloBank przygotował ofertę zdalnego kredytu na samochód dla pracowników firm z branż energetycznej, finansowej, farmaceutycznej oraz ochrony zdrowia. To opcja wygodnego finansowania, dla którego po dostarczeniu wymaganych dokumentów pozytywną decyzję można dostać nawet w 2 godziny i to bez konieczności wychodzenia z biura lub domu. Firmy ze wskazanych branż często wpisują w swoje cele biznesowe realizację strategii ESG, co jest bliskie VeloBankowi, który ma w swojej ofercie również kredyt Velo-Elektyk (RRSO 15,47%). Można nim sfinansować zakup samochodu elektrycznego, hybrydy lub auta wodorowego.

Ze specjalnej oferty zdalnego kredytu samochodowego mogą skorzystać pracownicy firm z branży energetycznej, finansowej, farmaceutycznej lub ochrony zdrowia, będący konsumentami lub osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą (z wyłączeniem wspólników spółek cywilnych). Dzięki ofercie w VeloBanku mogą sfinansować zakup zarówno używanego, jak i nowego pojazdu do kwoty 300 tys. zł.

Sam proces, od wnioskowania po przyznanie decyzji kredytowej, odbywa się zdalnie, bez potrzeby wizyty w placówce. Formalności zostały ograniczone do minimum. Z kredytem VeloBanku auto można nabyć bez adnotacji w dowodzie rejestracyjnym (przy zastosowaniu zabezpieczenia w postaci przewłaszczenia z warunkiem zawieszającym). Przy kwocie finansowania do 75 tys. zł VeloBank nie wymaga także zgody współmałżonka. Okres kredytowania można rozłożyć na okres do 144 miesięcy w przypadku osób indywidualnych lub 120 miesięcy w przypadku JDG. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,83%.

W ofercie kredytu samochodowego dla wybranych branż łączymy dwie ważne cechy naszego banku, jakimi jest zapewnianie klientom wygodnych i przydatnych produktów, ale też wsparcie dla firm, które angażują się w ESG. Obserwując rynek widzimy, że wyróżnione przez nas sektory mają duży udział w zielonej transformacji gospodarczej i osiąganiu celów zrównoważonego rozwoju. Doceniamy ich działania i chcemy wspierać te dążenia wielopoziomowo, także w sferze oferowanych przez nas produktów. W przyszłości zakładamy rozszerzenie grupy odbiorców naszego kredytu dla kolejnych branż – wskazuje Joanna Jaworska, dyrektor departamentu kredytów detalicznych w VeloBanku.

Jak szybki może być kredyt samochodowy w VeloBanku? Decyzja o przyznaniu finansowania wydawana jest w możliwie jak najkrótszym czasie, który może wynosić nawet 2 godziny, o ile klient będzie posiadał przy sobie komplet wymaganych dokumentów (tj. dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody) oraz nie będzie wymagana dodatkowa ocena ryzyka kredytowego. Umowę kredytową na zakup auta dla wybranych branż klienci mogą sfinalizować zdalnie kwalifikowanym podpisem elektronicznym dzięki współpracy VeloBanku z Autenti.

Oprócz kredytu dla konkretnych branż, VeloBank, dla którego działania z zakresu ESG są bardzo istotne,  udostępnia także propozycję finansowania pojazdów elektrycznych, hybrydowych czy wodorowych – VeloElektryk. Oferta jest dostępna u pośredników współpracujących z bankiem.

 

Udzielenie kredytu uzależnione jest od wyniku badania i oceny zdolności kredytowej.

Szczegóły oferty: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-samochodowy-oferta-branzowa.html

 

Kredyt samochodowy dla branż_VeloBank.jpg [751.70 KB]