VeloBank w powiecie ciechanowskim otwarty

01.03.2024

W czwartek 29. lutego pierwsi klienci przekroczyli próg nowego oddziału VeloBanku w Ciechanowie. Położona przy Placu Kościuszki 1/3 placówka umożliwia wygodny dostęp do nowoczesnej oferty bankowej wszystkim, którzy poszukują konkurencyjnych warunków i doskonałej obsługi klienta nie tylko w kanałach zdalnych, ale też w tradycyjnej formie.

W dwa tygodnie od otwarcia 150. placówki VeloBanku, które miało miejsce w Łodzi, stawiająca na technologię i ekologię marka, wzbogaciła się o kolejny oddział. Tym razem przejrzystą ofertę nowoczesnych produktów finansowych, dostępną na wyciągnięcie ręki, zyskali mieszkańcy Ciechanowa i okolic. Punkt przy Placu Kościuszki 1/3 obsługuje klientów w dni robocze między 8:30 a 16:30. Do oddziału z obsługą kasową bez problemu dostaną się osoby o ograniczonej sprawności ruchowej i rodzice z wózkami. Ułatwieniem dla bankujących kierowców jest dostępność parkingu miejskiego tuż przed nową placówką.

Klienci indywidualni oraz mikro, mali i średni przedsiębiorcy działający w powiecie ciechanowskim mogą od teraz wygodniej skorzystać z oferty rachunków bankowych, lokat i kredytów spod znaku VeloBanku. Wśród dostępnych propozycji znajduje się m.in. VeloKonto czy Kredyt Gotówkowy z RRSO 13,2%[i]. Przedsiębiorców mogą szczególnie zainteresować takie propozycje, jak Kredyt Ekologiczny z premią BGK, czy Kredyt Samochodowy z decyzją nawet w 2 godziny.

VeloBank rozwija także swoją ofertę ubezpieczeniową, oferując m.in. ubezpieczenia do kredytu gotówkowego VeloSpokój oraz VeloSpokój Plus. W razie wystąpienia nieprzewidzianego zdarzenia takiego jak poważna choroba czy utrata pracy, wypłacone odszkodowanie pomoże w spłacie zobowiązania.

W oddziale w Ciechanowie możliwy jest także zakup „Pakietu niezawodnego”, w skład którego wchodzi  pomoc medyczna i domowe assistance.

– Powiat ciechanowski zyskał nową placówkę VeloBanku. Ważną częścią naszej strategii jest oprócz rozwoju kanałów zdalnych, stała troska o jak najlepszą dostępność naszych oddziałów stacjonarnych. W nich czekają na naszych obecnych i przyszłych klientów konsultanci, którzy nie tylko pomogą załatwić bieżące sprawy, ale szczegółowo zaprezentują ofertę produktową, odpowiadając na wszelkie pytania odwiedzających – podkreśla Wojciech Olearnik, Dyrektor Departamentu Sieci Partnerskiej VeloBanku.

Pracując nad nowymi produktami, VeloBank opiera się na strategii Świata Bardziej Velo, czyli świata pozytywnych wartości, takich jak bezpieczeństwo, zrozumienie, transparentność i nowoczesność. Oferta dopasowuje się do zmieniających się potrzeb klientów - począwszy od etapu analizy rynku aż po etap oferowania nowych produktów. Wszystko z myślą o zapewnieniu komfortu, wygody i satysfakcji z oferowanych usług.

Pełną listę oddziałów VeloBanku znaleźć można na stronie: https://www.velobank.pl/oddzialy#/placowki.

 

[i] Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,2%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 47 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 72 771,74  zł, oprocentowanie zmienne 12,49%, całkowity koszt kredytu 25 471,74 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki  25 471,74 zł, opłata za prowadzenie  VeloKonta oraz obsługę karty do Konta w okresie trwania kredytu  0 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 817,66 zł każda. Kalkulację wykonaliśmy 17.11.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Z oferty kredytu gotówkowego możesz skorzystać, jeśli: w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miałeś/miałaś kredytu gotówkowego ani kredytu konsolidacyjnego w VeloBank S.A., masz aktywne zgody marketingowe (w tym SMS, mejl i telefon) oraz  zadeklarujesz, że w całym okresie kredytu spełnisz warunek oferty, tj. będziesz mieć VeloKonto i co miesiąc zapewnisz wpływ na konto min. 2000 zł oraz wykonasz min. 5 płatności kartą do konta lub BLIKIEM. Jeżeli nie spełnisz warunku oferty - od kolejnego miesiąca podwyższymy oprocentowanie kredytu o 2 pp. do czasu ponownego spełnienia warunku. Okres kredytowania do 10 lat.

Podczas wnioskowania o kredyt możesz skorzystać z karencji w spłacie pierwszej raty od 1 do 3 miesięcy i wówczas warunki kosztowe kredytu ulegną zmianie. W okresie karencji nie spłacasz kapitału ani odsetek. Termin płatności raty kapitałowo-odsetkowej będzie zapisany w umowie.

Udzielenie i wysokość kredytu zależą od wyniku badania i oceny Twojej zdolności kredytowej. Szczegóły, w tym opłaty i prowizje znajdziesz w placówkach oraz na velobank.pl.