VeloBank w finale konkursu PayTech Awards

20.06.2024

Do finału plebiscytu technologicznego PayTech Awards, wyróżniającego największe marki świata finansów, zakwalifikowano trzy zgłoszenia VeloBanku. Adam Marciniak, Prezes Zarządu, znalazł się w TOP5 kategorii Leadership. Agata Strzelecka, Dyrektor Zarządzająca Obszarem Transformacji może liczyć na nagrodę w kategorii Woman In Paytech. Nowa aplikacja mobilna VeloBanku została doceniona nominacją w kategorii Best Mobile Payments Initiative. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej gali już 28. czerwca w Londynie.

Nagrody PayTech Awards są przyznawane przez FinTech Futures, wiodącą markę medialną poświęconą światu technologii finansowych. Od ponad 40. lat FinTech Futures dostarcza analizy i teksty eksperckie, które obejmują najnowsze trendy, innowacje i wydarzenia kształtujące przyszłość sektora finansów. W materiałach FinTech Futures wypowiadają się kluczowe postacie sektora branży bankowej z całego świata.

W finałowej rywalizacji PayTech Awards biorą udział uznane marki świata finansów. Oprócz VeloBanku są to m.in. firmy: HSBC, Millenium BCP, Paysafe, DBS Bank, Nordea, American Express, NatWest, Mastercard czy JP Morgan & Chase.

– Jesteśmy bankiem o fintechowym DNA i zarówno nasze rozwiązania, jak i tworzący je liderzy i ich zespoły pokazują, że to dzisiaj najlepsza droga rozwoju w naszym sektorze. Stawiamy na nowe technologie, angażującą i odważną komunikację oraz utalentowanych pracowników - efekty już widać, a mamy nieustanny apetyt na więcej – podkreśla Katarzyna Meissner, Dyrektor Zarządzająca Obszarem Komunikacji i Marketingu w VeloBank.

Pełną listę finalistów PayTech Awards 2024 można poznać na stronie: https://informaconnect.com/paytech-awards/the-shortlist/.

Grafika_Nominacja VeloBanku w PayTech Awards.png [284.39 KB]