VeloBank pomaga w jesiennym oszczędzaniu

28.09.2023

Jesień to złoty czas na oszczędzanie, o czym przypomina VeloBank oferując Lokatę na Nowe Środki. W jej najnowszej edycji oprocentowanie dla 2-miesięcznego depozytu do 150 tys. zł sięga 5,8% w skali roku. To okazja także do oszczędzania na większą skalę, bo bank umożliwił swoim klientom założenie aż trzech takich lokat, na różne okresy.

Październik to miesiąc oszczędzania, o czym pamięta VeloBank, który przygotował jesienną edycję Lokaty na Nowe Środki. Chcący skutecznie i bezpieczne ulokować swoje oszczędności mogą skorzystać z 2-miesięcznego depozytu z oprocentowaniem sięgającym 5,8%. W przypadku ulokowania pieniędzy na 3 miesiące oprocentowanie wynosi 5,5%, a w skali 6 miesięcy - 4,5%. Warto pamiętać, że oferta dotyczy nowych środków, czyli nadwyżki od salda zgromadzonego na koncie klienta w VeloBanku na koniec 20.09.2023 r.

Depozyt można założyć już od 1 tys. zł w kanałach zdalnych, czyli poprzez bankowość internetową i mobilną, infolinię lub stronę internetową VeloBanku. W stacjonarnych placówkach kwota minimalna to 5 tys. zł, We wszystkich kanałach maksymalny próg środków to 150 tys., przy czym jedna osoba może założyć aż trzy Lokaty na Nowe Środki. Warunkiem skorzystania z oferty jest wyrażenie zgód marketingowych. Z jesiennej edycji lokaty będzie można skorzystać do 17 października br. włącznie.

– Nie bez powodu październik jest tradycyjnie nazywany miesiącem oszczędzania. Jesień to czas, gdy zaczynamy myśleć o czekających nas zimowych wydatkach. Warto się do nich mądrze przygotować, a jednym z najlepszych sposobów jest oszczędzanie z atrakcyjnie oprocentowanym depozytem. Nasza Lokata na Nowe Środki pozwala nie tylko pomnażać odłożone pieniądze, ale także oszczędzać czas, bo można założyć ją zdalnie. Dzięki krótkiemu terminowi depozytu możemy sami sobie sprawić prezent, bo odsetki wpłyną na nasze konto tuż przed Świętami – mówi Adam Frankowski, Dyrektor Zarządzający Obszarem Produktów Bankowych w VeloBanku.

Lokata na Nowe Środki:

  • dla obecnych i nowych klientów,
  • do 17.10.2023 r. (włączenie),
  • tylko nowe środki (nadwyżka salda na koncie na koniec 20.09.2023 r.),
  • kwota minimalna przy założeniu lokaty przez bankowość internetową, bankowość mobilną, infolinię oraz stronę internetową to 1 000 zł, a w placówkach banku 5 000 zł,
  • kwota maksymalna lokaty to 150 000 zł,
  • warunkiem wyrażenie zgód marketingowych,
  • do 3 lokat na osobę.

Oprocentowanie:

  • 5,8% w skali roku na 2 miesiące,
  • 5,5% w skali roku na 3 miesiące,
  • 4,5% w skali roku na 6 miesięcy.

 

Link do oferty: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/lokata-na-nowe-srodki.html.  

Szczegóły, w tym zasady założenia lokaty odnawialnej i nieodnawialnej znajdują się w Tabeli Oprocentowania Lokat Terminowych na velobank.pl.

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Produkt oferuje VeloBank S.A. Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.velobank.pl/slownik.

 

VeloBank pomaga w jesiennym oszczędzaniu.jpg [293.55 KB]