VeloBank Partnerem Supreme Impact’24

09.05.2024

VeloBank został Partnerem Supreme największego kongresu gospodarczo-technologicznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Napędzana technologią marka współtworzy merytoryczną część tegorocznego Impact’24. Podczas debat jej przedstawiciele podzielą się głosem dot. rozwoju biznesu z pogranicza finansów i technologii. VeloBank, który udowodnił mocną pozycję rynkową i potencjał cyfrowy, będzie obecny w kilku panelach i dyskusjach kongresu, trwającego 15 i 16 maja w Poznaniu.

O finansach i sektorze bankowym, sztucznej inteligencji, nowoczesnym przemyśle, bezpieczeństwie czy zielonej gospodarce rozmawiać będą uczestnicy tegorocznej edycji konferencji Impact. Przedstawiciele VeloBanku będą dzielić się historią transformacji banku, skutecznej walki o zapewnienie bezpieczeństwa sektora i zdobycia jak najlepszej pozycji rynkowej, by pozyskać inwestora.

W rozmowie jeden na jeden z Mikołajem Kunicą, redaktorem naczelnym Business Insider Polska, weźmie udział Adam Marciniak, Prezes Zarządu VeloBanku. Dyskusja w ramach ścieżki „Leadership” dotyczyć będzie modelowej w skali Europy transformacji i wyzwań związanych z zarządzaniem bankiem w procesie resolution.

Przemysław Koch, członek zarządu ds. operacji i IT zabierze głos w panelu dyskusyjnym „Finance zasilane sztuczną inteligencją”. W rozmowie wezmą udział przedstawiciele sektora bankowego i technologicznego, a spotkanie poprowadzi Damian Szymański, wiceszef serwisu money.pl.

Z kolei w debacie w ramach ścieżki tematycznej „Global Economy & Banking” udział weźmie Piotr Arak, główny ekonomista VeloBanku. O sytuacji globalnej gospodarki dyskutować będzie m.in. z prof. Markiem Belką, byłym premierem, posłem do Parlamentu Europejskiego.

–  Biznes nieustannie potrzebuje inspiracji, najlepiej z różnych dziedzin, tak by oferowane produkty i usługi coraz lepiej odpowiadały potrzebom współczesnych klientów. Impact’24 to idealna okazja do tego, by łapać takie impulsy, a potem wplatać je w prowadzony biznes. Dla nas to również wyjątkowe miejsce, bo rok temu właśnie podczas Impact’23 po raz pierwszy zaprezentowaliśmy VeloMarket – platformę e-commerce, która wspiera ekologiczne wybory Polaków. To przykład takiego właśnie wychodzenia „beyond banking” oraz inspirowania się zarówno stylem życia konsumentów, jak i przełomowymi rozwiązaniami. Teraz jedziemy do Poznania nie tylko dzielić się eksperckimi opiniami, szukać nowych obszarów działania, ale również z nominacją do Nagród Money.pl dla VeloMarketu właśnie, w kategorii Technologia Roku – podkreśla Katarzyna Meissner, dyrektor zarządzająca Obszarem Komunikacji i Marketingu w VeloBanku.

Przedstawiciele VeloBanku, oprócz udziału w panelach dyskusyjnych Impact’24, zostali zaproszeni do dyskusji prowadzonych w formule okrągłego stołu. Adam Marciniak weźmie udział w rozmowach dot. obszaru finansów, zaś Przemysław Koch w spotkaniu na temat sztucznej inteligencji w służbie biznesu.

Impact’24 to wiodące w Europie Środkowo-Wschodniej, przekrojowe i dopracowane pod względem merytoryki spotkanie, przyciągające w tym roku takich mówców, jak Michelle Obamę, byłą pierwszą damę Stanów Zjednoczonych, Sannę Marin, byłą premier Finlandii, czy Chrisa Baileya, autora bestsellerów dotyczących produktywności.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie: https://impactcee.com/impact/2024/.

Grafika_VeloBank_Impact'24.png [205.24 KB]