VeloBank partnerem Impact’23

04.05.2023

VeloBank został partnerem jednego z kluczowych wydarzeń ekonomiczno-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej – Impact’23. Konferencja odbędzie się w Poznaniu 10 i 11 maja br. Czołowi eksperci z wielu dziedzin, w tym przedstawiciele VeloBanku, będą dyskutować o najważniejszych zmianach społecznych i gospodarczych.

Co roku konferencja gromadzi doświadczonych managerów z największych polskich i globalnych firm, decydentów politycznych, regulatorów,  wybitnych naukowców oraz światowej klasy specjalistów i mówców. Mają oni możliwość podjęcia merytorycznej dyskusji o kluczowych zagadnienia dla 23 obszarów tematycznych. Tegoroczną edycję uświetnią także wystąpienia m.in. Natalie Portman oraz Nassima Nicolasa Taleba.

Wśród paneli eksperckich na Impact’23 nie zabraknie dyskusji o rozwoju bankowości oraz potrzebach współczesnych konsumentów. To tematy szczególnie bliskie VeloBankowi stąd eksperci banku wezmą udział w dwóch debatach merytorycznych. W pierwszej - “Disrupting the disruptors: Business building for financial institutions” swoimi przemyśleniami podzieli się Agata Strzelacka, Dyrektor Zarządzająca Obszarem Transformacji w VeloBanku. Z kolei w panelu “Human touch, digital reach. Nowy wymiar potrzeb klienta, jego doświadczeń, satysfakcji i lojalności” głos zabierze Przemysław Koch, Członek Zarządu, Chief Technology Officer & Chief Operating Officer w VeloBanku.

Dobór debat nie był przypadkowy. Oba tematy są dla nas kluczowe, bo jako bank znajdujemy się aktualnie w szczególnym momencie zarówno pod względem budowania trwałej wartości dla inwestora, jak i wzmacniania relacji z klientami, których potrzeby ewoluują praktycznie z dnia na dzień. Mamy ambicję nie tylko mówić o trendach, ale również je kształtować i o tym właśnie chcemy opowiedzieć na tym wyjątkowym wydarzeniu jakim jest Impact’23 – mówi Katarzyna Meissner, dyrektor zarządzająca Obszarem Komunikacji i Marketingu w VeloBanku.