VeloBank i LINK4 łączą siły. Samochód ubezpieczysz z dodatkową 10 proc. zniżką

08.04.2024

VeloBank udostępnił swoim klientom atrakcyjną ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC LINK4. Proces zawierania umowy można zrealizować w pełni zdalnie, bez potrzeby przepisywania danych z dowodu rejestracyjnego.

Ubezpieczenie komunikacyjne OC/AC LINK4 to jedna z najpopularniejszych ofert na rynku. Z nastaniem pierwszych cieplejszych dni dostępna jest także dla klientów VeloBanku z dodatkową zniżką. Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy aktualnie nie mają ubezpieczonego samochodu w LINK4. Osoby zdecydowane na skorzystanie z propozycji zawarcia ubezpieczenia OC lub OC/AC za pośrednictwem banku, zyskają nie tylko obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, ale też 10 proc. zniżkę od ceny podstawowej.

Co ważne, proces zawierania polisy realizowany jest w 100 proc. online i bez zbędnych formalności. Dane pojazdu i właściciela uzupełniają się automatycznie we wniosku o ubezpieczenie, po podaniu numeru rejestracyjnego pojazdu oraz daty urodzenia jego właściciela.

W ramach współpracy z LINK4, VeloBank oferuje możliwość dopasowania zakresu ochrony do indywidualnych potrzeb. W ofercie poza OC znajduje się także AC w wariancie ALL RISK, chroniące pojazd od następstw różnych zdarzeń np. uszkodzenia na skutek wypadku, działania sił natury czy w razie kradzieży (poza wyłączeniami wymienionymi w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia), Smart Casco – ochronę w niższej cenie, niż pełne AC, umożliwiające wybór tylko określonego ryzyka, którego najbardziej się obawiasz: żywiołów, szkody całkowitej lub kradzieży oraz Auto Assistance, dzięki której klient otrzyma niezbędną pomoc już w pierwszych chwilach po wypadku czy awarii – np. w razie konieczności wymiany koła, holowania unieruchomionego pojazdu lub braku paliwa. Płatność za polisę możliwa jest nawet w czterech ratach.

VeloBank, jako bank uniwersalny chce udostępniać klientom wygodny dostęp do niezbędnych produktów nie tylko bankowych, ale też ubezpieczeniowych. Stłuczka, awaria czy kradzież samochodu to zawsze stresujące momenty, dlatego proponujemy ofertę sprawdzonego partnera, który stanie na wysokości zadania w tak wymagającym momencie. Jako bank oczekujemy dla swoich klientów uproszczonej, ultrawygodnej ścieżki likwidacji szkód. LINK4 to partner, który jest w stanie spełnić nasze oczekiwania, dzięki konsekwentnemu wykorzystaniu AI oraz nowoczesnych technologii w procesie obsługi klienta – mówi Michał Staniszewski, Dyrektor Biura Bancassurance.

Konsekwentnie realizujemy strategię  rozwoju naszej oferty w kanale bancassurance. W LINK4 wierzymy, że ubezpieczenia powinny być proste, a jednym z elementów tej filozofii  jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i ich łatwa dostępność. To właśnie połączyło nas z cieszącym się zaufaniem na rynku i nagradzanym za innowacyjność rozwiązań VeloBankiem. Dzięki naszej współpracy klienci banku mogą kupić polisy komunikacyjne LINK4 szybko i w wygodny dla nich sposób. Kompleksowa oferta ubezpieczeń komunikacyjnych dostępna jest całkowicie online i bez zbędnych formalności, a dzięki zniżkom klienci oszczędzają zarówno pieniądze jak i czas – podkreśla Mariusz Rosa, Dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu i Innowacji LINK4.

Poza wymaganym prawem ubezpieczeniem OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, VeloBank umożliwia także zakup NNW, ubezpieczenia Kluczyki Plus, ubezpieczenia szyb pojazdu, klauzuli ochrony zniżki, lub OC dla Ekocyklistów – ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za szkody osobowe i rzeczowe wyrządzone osobom trzecim, które powstaną w związku z użytkowaniem  roweru czy hulajnogi, np. w sytuacji zarysowania zaparkowanego auta podczas jazdy rowerem albo nieumyślnego potrącenia kogoś na ścieżce rowerowej.

Przy zakupie ubezpieczenia OC klienci bez żadnych dodatkowych kosztów otrzymają Zieloną Kartę, czyli międzynarodowy certyfikat ubezpieczeniowy, który potwierdza, że pojazd posiada ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC). Jest on wymagany m.in. w krajach takich jak Albania, Azerbejdżan, Iran, Maroko, Mołdawia, Macedonia Północna, Tunezja, Turcja czy Ukraina. Mając OC w LINK4 – po złożeniu wniosku – certyfikat Zielonej Karty otrzymasz w cenie ubezpieczenia.

 

Nota prawna:

Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Produkt jest oferowany za pośrednictwem VeloBanku S.A. Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na velobank.pl/słownik

VeloBank S.A., w zakresie oferowanego produktu ubezpieczeniowego stosuje zasady określone w Rekomendacji U z dnia 24 czerwca 2014 r. dotyczącej dobrych praktyk w zakresie bancassurance wydanej przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz w „Rekomendacji dobrych praktyk na polskim rynku bancassurance w zakresie ubezpieczeń ochronnych powiązanych z produktami bankowymi” wydanej przez Związek Banków Polskich. Postępowanie przez Bank zgodnie z dobrymi praktykami zapewnia Naszym Klientom między innymi rzetelną i przejrzystą informację dotyczącą objęcia ochroną ubezpieczeniową oraz wysokie standardy obsługi.

Grafika_VeloBank_ubezpieczenia komunikacyjne.jpg [101.30 KB]