Trwa druga edycja Programu VeloTalent od VeloBank. Czas na głosowanie internautów!

27.05.2024

Kolejny etap drugiej edycji programu VeloTalent za nami. Zakwalifikowało się do niego 49 projektów, z których internauci wyłonią ich zdaniem najlepszy, jaki trafi do ścisłego finału. Głosować można na www.velobank.pl/velotalent do środy 5 czerwca. Decyzja o przyznaniu mecenatu VeloBanku będzie opierała się na dotychczasowych osiągnięciach uczestników, ich perspektywach na przyszłość oraz zaangażowaniu w działania inspirujące innych do realizowania pasji i spełniania marzeń. Zwycięzca zostanie ogłoszony do 10 czerwca, a nagrodą w programie jest objęcie przez VeloBank mecenatem najlepszego projektu oraz wsparcie mentoringowe.

VeloTalent jest programem mecenatu nad szczególnie utalentowanymi, młodymi przedstawicielami różnych dziedzin, prowadzonym przez VeloBank. W swoich założeniach ma doceniać i wspierać osoby wchodzące na szczebel profesjonalnej kariery o zasięgu międzynarodowym. Program wyróżnia wybitnych artystów, naukowców oraz sportowców, których cechuje ogromna pracowitość i zaangażowanie wkładane w rozwijanie pasji.

Poznaj sylwetki laureatów i najlepszy VeloTalent!

Druga edycja programu VeloTalent rozpoczęła się wiosną 2024 roku, a zwycięzcę poznamy do 10 czerwca br. Natomiast do środy 5 czerwca na stronie www.velobank.pl/velotalent można zagłosować na jeden z 49 wyjątkowych projektów – ten, który otrzyma największą liczbę głosów zostanie zakwalifikowany do wielkiego finału.

O VeloTalent

VeloTalent to program, który wpisuje się w strategię tworzenia Świata Bardziej Velo. Jego celem jest promowanie pozytywnych wartości. VeloBank, w ramach inicjatywy, oferuje niezbędne wsparcie osobom wyróżniającym się niezwykłym talentem, budzącym podziw i nieustannie podnoszącym poprzeczkę w dziedzinach kultury, nauki i sportu. Jest to również sposób banku na pokazanie, że synergia biznesu i kultury nie tylko jest możliwa, ale wręcz konieczna. Starannie dopasowany mecenat stanowi dźwignię dla aspiracji i ciężkiej pracy wyjątkowo utalentowanych osób.

Więcej informacji dostępnych jest na: https://www.velobank.pl/velotalent

Grafika_Trwa druga edycja Programu VeloTalent.jpg [173.22 KB]