Startuje 3. edycja programu „Doceniam Velo - polecam Velo”, przedłużono też promocyjny cashback

04.09.2023

VeloBank uruchomił kolejną edycję popularnego programu „Doceniam Velo – polecam Velo”, która potrwa trzy miesiące. Mechanizm akcji, z której skorzystało do tej pory 22 tys. osób, pozostaje ten sam - za skuteczne rekomendowanie VeloKonta lub VeloKonta Premium można uzyskać 100 zł bonusu. Osoby, które skorzystają z polecenia i spełnią przewidziane w programie warunki otrzymują 50 zł. Na nowych klientów banku wciąż czeka także atrakcyjny cashback do 600 zł zwrotu za zakupy.

Od 1 września 2023 r. przez kolejne 3 miesiące każdy klient VeloBanku, który posiada lub otworzy konto osobiste w złotówkach, może przystąpić do programu „Doceniam Velo – polecam Velo”. Nagroda dla osoby skutecznie rekomendującej VeloKonto lub VeloKonto Premium wynosi 100 zł. Nowi posiadacze rachunku osobistego mogą zyskać 50 zł bonusu. Tak jak w przypadku poprzedniej edycji, dołączenie do programu „Doceniam Velo – polecam Velo” nie zamyka drogi do korzystania z innych promocji. Dołączający do grona klientów VeloBanku mogą zyskać nawet 600 zł cashbacku za zakupy realizowane kartą płatniczą do VeloKonta lub BLIKIEM.

Popularność naszego programu „Doceniam Velo – polecam Velo” jest imponująca. Co piąte otwierane u nas konto jest zakładane z kodem polecenia. To skłoniło nas do uruchomienia kolejnej edycji. Jest to nasz ukłon w stronę klientów, którzy pomagają nam tworzyć coraz większą społeczność „Świata Bardziej Velo”, w którym dobre wybory się opłacają. Zadbaliśmy przy tym, aby uczestnictwo w programie mogło łączyć się z wszystkimi korzyściami, jakie daje przyłączenie się do VeloBanku, jak nasz promocyjny cashback za zakupy dla nowych klientów – mówi Adam Frankowski, dyrektor obszaru produktów bankowych, VeloBank.

Do polecenia wystarczy jeden kod

Reguły programu w jego trzeciej edycji pozostają takie same. Klienci VeloBanku, którzy chcą do niego przystąpić muszą pobrać indywidualny kod polecenia, który jest dostępny w bankowości internetowej lub mobilnej a następnie podzielić się nim z osobą, której chcą zarekomendować VeloKonto. Można również odebrać go przez Contact Center banku lub stacjonarnie w oddziale. Z kodem polecenia nowy klient może założyć VeloKonto w każdym z wymienionych kanałów.

Obie strony – polecający i nowy klient – otrzymają nagrody pieniężne po spełnieniu dwóch kluczowych warunków. Jednym z nich jest wyrażenie wymaganych zgód marketingowych przez obie strony. Dodatkowo, osoba zakładająca VeloKonto z polecenia powinna zapewnić jednorazowe wpływy na kwotę min. 2000 zł przez 3 pełne miesiące kalendarzowe po jego otwarciu. Po potwierdzeniu spełnienia tych założeń, nagrody zostaną przelane na konta osobiste osób biorących udział w programie. Korzystający z rekomendacji, sam później będzie mógł stać się polecającym.

Zasady programu „Doceniam Velo – polecam Velo”:

  • obecny, polecający klient musi mieć dowolne konto osobiste w zł w VeloBanku,
  • nowy klient musi założyć VeloKonto lub VeloKonto Premium z użyciem kodu od polecającego,
  • nowy klient zapewni jednorazowe wpływy na kwotę min. 2000 zł przez nie mniej niż 3 pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta,
  • obaj uczestnicy programu muszą wyrazić zgody marketingowe,
  • kwota nagrody netto dla nowego klienta po spełnieniu warunków programu wynosi 50 zł,
  • kwota nagrody netto obecnego (polecającego) klienta po spełnieniu warunków programu wynosi 100 zł,
  • oferta łączy się z innymi promocjami dla nowych klientów VeloBanku.

Oszczędności w bonusie

VeloBank przedłużył też promocję „Witaj w VeloBanku”, z której do tej pory skorzystało prawie 72 tys. osób. Zakładający VeloKonto klienci mogą realnie zyskać robiąc codzienne zakupy. Bank wypłaci 10% ich wartości wydanej kartą, telefonem lub BLIKIEM kwoty – maksymalnie 100 zł w ciągu każdych kolejnych 30 dni od daty otwarcia VeloKonta i maksymalnie 600 zł podczas 180 dni okresu trwania promocji. Zwrot za zakupy trafi do VeloSkarbonki, gdzie dodatkowo będzie jeszcze rósł dzięki oprocentowaniu.

Pełne informacje o promocjach  „Doceniam Velo – polecam Velo”  oraz „Witaj w VeloBanku” znajdują się Regulaminach ofert  dostępnych na velobank.pl oraz w placówkach VeloBanku.

 

Doceniam Velo - Polecam Velo_Grafika.jpg [262.79 KB]