Ruszyły kolejne edycje hitowych propozycji od VeloBanku

08.12.2023

VeloBank przyciąga kolejnymi edycjami swoich najbardziej lubianych promocji. Na nowych klientów, którzy otworzą VeloKonto, czeka zwrot za zakupy sięgający nawet 600 zł oraz okazja do zdobycia premii w programie „Doceniam Velo – polecam Velo”. Rekomendujący mogą zdobyć 100 zł, a osoby, które skorzystają z polecenia - 50 zł. Łącznie dołączający do VeloBanku mogą zyskać nawet 650 zł na start.

W najnowszej edycji „Doceniam Velo – polecam Velo”, która potrwa do 29 lutego 2024 r. bank przedłużył dotychczasowe warunki udziału w programie. Skutecznie rekomendujący VeloKonto lub VeloKonto Premium mają szansę otrzymać 100 zł, a otwierający z ich polecenia rachunek osobisty w VeloBanku mogą zyskać 50 zł nagrody. Otrzymanie premii uzależnione jest od spełnienia warunków, takich jak wyrażenie wymaganych zgód marketingowych przez obie strony. Osoba zakładająca konto powinna też zapewnić jednorazowe wpływy na kwotę min. 2 000 zł przez 3 pełne miesiące kalendarzowe po jego otwarciu. Tylko tyle dzieli osoby biorące udział w akcji od zdobycia dodatkowych środków. Co więcej, po dołączeniu do grona klientów VeloBanku, samemu można stać się polecającym. Udział w programie nie wyklucza także możliwości skorzystania z innych promocji banku.

Dla nowych klientów, którzy otworzą VeloKonto, finansową gratką jest również nowa edycja oferty „Witaj w VeloBanku”, która potrwa do 31 stycznia 2024 r. Klienci mogą z nią zaoszczędzić na świątecznych zakupach dzięki zwrotowi 10% wartości transakcji dokonanych kartą, telefonem lub BLIKIEM, łącznie nawet 600 zł przez 180 dni promocji. Zwrot wypłacany jest na konto oszczędnościowe VeloSkarbonka, gdzie dodatkowo można zyskać dzięki oprocentowaniu w wysokości 6,5% w skali roku (dla kwoty do 3 tys. zł).

– W VeloBanku korzystne bankowanie nabiera nowego wymiaru. Chętni, aby do nas dołączyć, mogą zgarnąć szereg bonusów na start, w tym atrakcyjny zwrot za zakupy, który przyda się każdemu w czasie świątecznych wzmożonych wydatków. O tym, że bankowanie z nami się opłaca, pokazuje także popularność naszego programu poleceń. Wzięło w nim udział już 91 tys. osób, które zyskały nie tylko dodatkową premię, ale i dostęp do Świata Bardziej Velo, w którym bankuje się wygodnie i prosto – mówi Adam Frankowski, Dyrektor Obszaru Produktów Bankowych w VeloBanku.

 

Zasady programu „Doceniam Velo – polecam Velo”:

  • obecny, polecający klient musi mieć dowolne konto osobiste w zł w VeloBanku,
  • nowy klient musi założyć VeloKonto lub VeloKonto Premium z użyciem kodu od polecającego,
  • nowy klient zapewni jednorazowe wpływy na kwotę min. 2 000 zł przez nie mniej niż 3 pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta,
  • obaj uczestnicy programu muszą wyrazić wymagane zgody marketingowe,
  • kwota nagrody netto dla nowego klienta po spełnieniu warunków programu wynosi 50 zł,
  • kwota nagrody netto obecnego (polecającego) klienta po spełnieniu warunków programu wynosi 100 zł,
  • oferta łączy się z innymi promocjami dla nowych klientów VeloBanku.

 

Pełne informacje o ofercie „Doceniam Velo – polecam Velo”  oraz „Witaj w VeloBanku” znajdują się Regulaminie dostępnym na velobank.pl oraz w placówkach VeloBanku.

VeloBank_grafika.jpg [794.54 KB]