Rusza kolejna edycja „Doceniam Velo - polecam Velo”. Nawet 100 zł za polecenie VeloKonta

31.05.2023

Od 1 czerwca 2023 r. przez kolejne 3 miesiące każdy klient VeloBanku, który posiada lub otworzy koto osobiste w złotówkach, może dołączyć do programu „Doceniam Velo – polecam Velo” i otrzymać nagrodę finansową. Osoby skutecznie rekomendujące VeloKonto lub VeloKonto Premium mogą liczyć na specjalną premię w wysokości 100 zł. Zyskują też nowi posiadacze rachunku osobistego, dla których przewidziano 50 zł bonusu. Tak jak w przypadku poprzedniej edycji, dołączenie do programu „Doceniam Velo – polecam Velo” nie wyklucza korzystania z innych promocji. Stąd nowi użytkownicy VeloKonta mogą cieszyć się cashbackiem w wysokości nawet 600 zł za zakupy realizowane kartą płatniczą do konta lub BLIKIEM.

Sukces pierwszej edycji programu „Doceniam Velo – polecam Velo” był na tyle duży, że zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnej odsłony. Jestem przekonany, że tym razem zainteresowanie będzie porównywalne. Jest to pochodna kilku czynników. Po pierwsze, zarówno obecni, jak i nowi klienci realnie zyskują, a muszą tylko spełnić kilka prostych warunków. Po drugie, nasz produkt jest atrakcyjny, dzięki czemu wiemy, że osoby, którym go zarekomendujemy będą z niego zadowolone – mówi Adam Frankowski, dyrektor zarządzający obszaru produktów bankowych, VeloBank.

Do polecenia wystarczy jeden kod

Klienci VeloBanku, którzy chcą zaprosić swoich znajomych do programu „Doceniam Velo – polecam Velo”, tak jak w poprzedniej edycji, muszą pobrać indywidualny kod polecenia, który jest dostępny w bankowości internetowej lub mobilnej. Następnie należy podzielić się nim z osobą, której chcemy zarekomendować VeloKonto. Istnieje też opcja odbioru kodu przez Contact Center banku lub stacjonarnie w oddziale a kod zostanie przesłany SMS-em lub e-mail’em. Z kolei nowy klient może założyć konto z kodem polecenia w każdym z wymienionych kanałów. Korzystający z rekomendacji, sam później będzie mógł stać się polecającym.

Wymogiem otrzymania premii przez polecającego i zakładającego konto jest spełnienie kilku warunków. Nowy klient powinien zapewnić jednorazowe wpływy na kwotę min. 2000 zł przez 3 pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu VeloKonta. Uczestnicy programu muszą też wyrazić wymagane zgody marketingowe. Po potwierdzeniu spełnienia tych założeń obie nagrody pieniężne zostaną przelane na konta osobiste osób biorących w nim udział.

Zasady programu „Doceniam Velo – polecam Velo”:

  • obecny, polecający klient musi mieć dowolne konto osobiste w zł w VeloBanku,
  • nowy klient musi założyć VeloKonto lub VeloKonto Premium z użyciem kodu od polecającego,
  • nowy klient zapewni jednorazowe wpływy na kwotę min. 2000 zł przez nie mniej niż 3 pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta,
  • obaj uczestnicy programu muszą wyrazić zgody marketingowe,
  • kwota nagrody netto dla nowego klienta po spełnieniu warunków programu wynosi 50 zł,
  • kwota nagrody netto obecnego (polecającego) klienta po spełnieniu warunków programu wynosi 100 zł,
  • oferta łączy się z innymi promocjami dla nowych klientów VeloBanku.

 

Pełne informacje o ofercie „Doceniam Velo-polecam Velo”  znajdują się Regulaminie dostępnym na velobank.pl oraz w placówkach VeloBanku. Promocja trwa do 31.08.2023 r.

Szczegóły oferty: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/polecam-velo.html