Pierwszy oddział VeloBanku w Oleśnicy już otwarty dla mieszkańców

01.07.2024

Mieszkańcy Oleśnicy w województwie dolnośląskim zyskali dostęp do pierwszego oddziału VeloBanku, który znajduje się przy ul. 3 Maja 5. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30 i zapewnia wygodny dostęp do nowoczesnych usług bankowych wszystkim, którzy cenią sobie przejrzyste warunki i doskonałą obsługę klienta, zarówno online, jak i podczas osobistej rozmowy z doradcą.

Oddział w Oleśnicy oferuje pełen zakres usług bankowych, w tym obsługę kasową do godz. 15:30 oraz szeroki wybór produktów VeloBanku. Dogodna lokalizacja, z łatwym dostępem do parkingu, stanowi duże udogodnienie dla klientów. Konsultanci VeloBanku chętnie odpowiedzą na każde pytanie i zaprezentują, m.in. warunki Wakacyjnego Kredytu Gotówkowego z RRSO 11,4%.

- Otwierając nową placówkę w Oleśnicy, pragniemy być jeszcze bliżej naszych klientów i zapewnić im łatwiejszy dostęp do usług bankowych na najwyższym poziomie. Szczególnie teraz, w okresie wakacyjnym, dostęp do nowoczesnego i stacjonarnego bankowania jest pomocny. Nasz Wakacyjny Kredyt Gotówkowy z RRSO 11,4%, nagrodzony prestiżową nagrodą Złoty Bankier 2024 jest już dostępny dla mieszkańców Oleśnicy w oddziale przy ul. 3 Maja 5. Kredyt z opcją spłaty pierwszej raty za 3 miesiące, to świetne rozwiązanie na realizację letnich planów, takich jak wycieczki, remonty czy nowe hobby. Lato to doskonały moment, aby zrealizować pomysły, które od dawna były odkładane. Nasi konsultanci z chęcią udzielą więcej informacji i odpowiedzą na każde pytanie dotyczące oferty VeloBanku – mówi Renata Sojka, Dyrektor Regionu w VeloBanku.

VeloBank kontynuuje rozwój swojej sieci placówek, aby jeszcze bardziej zwiększyć dostępność usług bankowych dla lokalnych społeczności w całej Polsce. Nowo otwierane oddziały, takie jak ten w Oleśnicy, umożliwiają klientom korzystanie z kompleksowej gamy produktów finansowych oraz nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do różnorodnych potrzeb.

Więcej informacji na temat oferty kredytowej oraz innych produktów bankowych można znaleźć na stronie internetowej: www.velobank.pl.

Pełna lista oddziałów VeloBanku znajduje się pod adresem: https://www.velobank.pl/oddzialy#/placowki

Zdjecie_VeloBank_Olesnica1.JPG [160.76 KB]

 

Zdjecie_VeloBank_Olesnica2.JPG [194.78 KB]

Zdjecie_VeloBank_Olesnica3.JPG [148.59 KB]