Pierwszy oddział VeloBanku w Jaworznie już dostępny

10.05.2024

Jaworzno w województwie śląskim zyskało pierwszy oddział VeloBanku. Położona w centralnym punkcie miasta, przy ulicy Matejki 2/25 placówka, zapewni mieszkańcom dostęp do wygodnej oferty usług bankowych w dni robocze od 9:00 do 16:00. Konsultanci VeloBanku pomogą klientom założyć nowoczesny rachunek bieżący VeloKonto, zaprezentują możliwości Elastycznego Konta Oszczędnościowego, czy odpowiedzą na pytania o Kredyt gotówkowy z RRSO 11,4%.

VeloBank systematycznie rozwija swoją sieć oddziałów, których coraz więcej pojawia się na terenie naszego kraju. W pierwszych dniach maja na VeloMapie placówek pojawił się oddział w Jaworznie. Bank zlokalizowany przy Matejki 2/25 jest wygodnie położony względem centrum miasta, a okoliczne parkingi umożliwiają parkowanie zmotoryzowanym. Placówka zapewnia dostęp osobom z ograniczeniami ruchowymi i rodzicom z wózkami. Oddział prowadzi obsługę kasową, a jego pracownicy są dostępni w dni robocze od 9:00 do 16:00.

Rozwijająca się oferta VeloBanku to unikalne połączenie coraz liczniejszej sieci placówek stacjonarnych, stanowiących swego rodzaju huby informacyjne oraz nowatorskiego dostępu do finansów z pomocą kanałów zdalnych, coraz częściej nagradzanych w prestiżowych rankingach.

 – Oddział w Jaworznie to już 9 placówka w województwie śląskim. Dynamicznie rozwijające się miasto zyskało nowoczesny punkt ułatwiający dostęp do bogatej oferty VeloBanku, przygotowanej dla klientów indywidualnych oraz firm. Tu nasi doradcy chętnie odpowiedzą na pytania związane z propozycją rachunków bankowych, narzędzi ułatwiających oszczędzanie, a także pomogą dobrać odpowiednie rozwiązania kredytowe na korzystnych warunkach. Mieszkańcy Jaworzna i okolicznych miejscowości na pewno docenią sprawną i merytoryczną obsługę naszych pracowników, dostępność obsługi kasowej oraz położenie banku względem kluczowych punktów Jaworzna – podkreśla Renata Sojka, Dyrektor Regionu z VeloBanku. 

Szczegóły oferty dostępne na www.velobank.pl.

Pełną listę oddziałów VeloBanku znajdziesz na stronie: https://www.velobank.pl/oddzialy#/placowki.

VeloBank_Jaworzno_1.jpg [227.91 KB]

VeloBank_Jaworzno_2.jpg [226.13 KB]

VeloBank_Jaworzno_3.jpg [231.71 KB]

VeloBank_Jaworzno_4.jpg [242.38 KB]