[Klienci indywidualni] Rzecznik prasowy
KONTAKT DO MEDIÓW

Monika Banyś
Rzeczniczka Prasowa


biuroprasowe@velobank.pl

17.03.2023
W 8. edycji rankingu „Instytucja Roku” VeloBank otrzymał dwie statuetki. Eksperci portalu MojeBankowanie.pl oceniali m.in. najlepszą obsługę w kanałach zdalnych, gdzie bank zajął 2. miejsce oraz najlepszy proces otwarcia konta w placówce (4. pozycja).
10.02.2023
Z okazji 14 lutego VeloBank zachęca do zakochania się w oszczędzaniu i zadbania o przyszłość swoją i bliskich z „Lokatą Walentynkową”. To propozycja 3-miesięcznego depozytu zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów banku, z 7% oprocentowaniem w skali roku. Z oferty można skorzystać wyłącznie przez bankowość mobilną.
19.12.2022
VeloBank wystartował z nową świąteczną kampanią reklamową. Spotami reklamowymi i działaniami w internecie promuje swoją ofertę VeloKonta z cashbackiem, dzięki któremu każdy może zrobić prezent sobie i innym. W spotach odwołano się do koncepcji „Świata bardziej Velo”, w którym liczą się pozytywne wartości, a drobne, ale znaczące gesty serdeczności potrafią zmienić świat na lepsze.
13.12.2022
13 grudnia br. VeloBank startuje z nowym produktem: „Lokata pod choinkę”. To propozycja 3-miesięcznego depozytu dla obecnych i nowych klientów banku z 7% oprocentowaniem w skali roku. Z oferty można skorzystać wyłącznie przez bankowość mobilną.