Ostrołęka z pierwszym oddziałem VeloBanku

06.06.2024

Z bogatym portfolio usług finansowych VeloBanku mieszkańcy Ostrołęki mogą zapoznać się podczas wizyty w pierwszej placówce otwartej w tym mieście.  Centralnie położony oddział oferuje nowoczesne rachunki bankowe, lokaty oraz kredyty na prostych zasadach. VeloBank przy ulicy Łęczysk 2 jest dostępny dla klientów w dni robocze między 9:00, a 16:00.

Atrakcyjna oferta VeloBanku zawiera propozycje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych czy średnich przedsiębiorstw. Nowoczesna marka bankowa stawiająca na technologię i wygodę ma też ciekawe rozwiązania finansowe dla większych firm oraz wspólnot mieszkaniowych i samorządów.

W nowym, dobrze skomunikowanym oddziale VeloBanku w Ostrołęce można zasięgnąć informacji o VeloKoncie z rachunkiem oszczędnościowym VeloSkarbonka, Elastycznym Koncie Oszczędnościowym lub Lokacie na Nowe Środki. Oferujący obsługę kasową punkt jest dostępny dla rodziców z wózkami dziecięcymi i osób z ograniczeniami w poruszaniu się, zaś w jego pobliżu znajduje się parking dla zmotoryzowanych.

Nagradzany kredyt dostępny dla mieszkańców Ostrołęki

W nowo otwartym oddziale VeloBanku w Ostrołęce warto zapoznać się,  z propozycją kredytu gotówkowego z RRSO 11,4%. Nagrodzony prestiżową nagrodą Złoty Bankier 2024 przez redakcję Pulsu Biznesu wakacyjny kredyt, pomoże sfinansować nie tylko wymarzony wyjazd, ale też długo planowany remont lub inny, istotny dla nas cel. A co ważne, jeśli tylko zechcemy, możemy wziąć „urlop” od płacenia rat nawet na 3 miesiące.

– Zbliżające się kalendarzowe lato to doskonała okazja na realizację rodzinnych planów. Wszystko jedno czy będzie to wspólna wycieczka czy odświeżenie mieszkania, ważne, by po niezbędne finansowanie udać się do solidnej i nowoczesnej marki bankowej. Naprzeciw mieszkańcom Ostrołęki wychodzi VeloBank, który otworzył pierwszy oddział w tym mieście przy ulicy Łęczysk 2. To tu doskonale przygotowani merytorycznie konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące przejrzystej oferty usług finansowych spod znaku Velo. Dziś już nie trzeba udawać się do pobliskiej Łomży, by poznać bogatą ofertę rachunków bankowych, lokat i kredytów dostępnych dla klientów indywidualnych, rolników czy małych firm. VeloBank w Ostrołęce czeka na klientów, których chcą bankować z głową, korzystając z dobrej oferty na prostych zasadach – podkreśla Adam Buczyński z VeloBanku.

Więcej informacji o bogatej ofercie VeloBanku znajduje się na stronie: https://www.velobank.pl/.

 

Nota prawna

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 45 100 zł, całkowita kwota do zapłaty 66 104,10 zł, oprocentowanie zmienne 10,85%, całkowity koszt kredytu 21 004,10 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 21 004,10 zł, opłata za prowadzenie VeloKonta oraz obsługę karty do Konta w okresie trwania kredytu 0 zł), 90 miesięcznych rat równych w wysokości po 734,49 zł każda. Kalkulację wykonaliśmy 6.05.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Z oferty kredytu gotówkowego możesz skorzystać, jeśli: w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miałeś/miałaś kredytu gotówkowego ani kredytu konsolidacyjnego w VeloBank S.A., masz aktywne zgody marketingowe (w tym SMS, mejl i telefon) oraz  zadeklarujesz, że w całym okresie kredytu spełnisz warunek oferty, tj. będziesz mieć VeloKonto i co miesiąc zapewnisz wpływ na konto min. 2000 zł oraz wykonasz min. 5 płatności kartą do konta lub BLIKIEM. Jeżeli nie spełnisz warunku oferty - od kolejnego miesiąca podwyższymy oprocentowanie kredytu o 2 pp. do czasu ponownego spełnienia warunku. Okres kredytowania do 10 lat.

Podczas wnioskowania o kredyt możesz skorzystać z karencji w spłacie pierwszej raty od 1 do 3 miesięcy i wówczas warunki kosztowe kredytu ulegną zmianie. W okresie karencji nie spłacasz kapitału ani odsetek. Termin płatności raty kapitałowo-odsetkowej będzie zapisany w umowie.

Udzielenie i wysokość kredytu zależą od wyniku badania i oceny Twojej zdolności kredytowej. Szczegóły, w tym opłaty i prowizje znajdziesz w placówkach oraz na velobank.pl.

Zdjecie_VeloBank_Ostroleka_1.jpg [184.20 KB]

Zdjecie_VeloBank_Ostroleka_2.jpg [188.65 KB]

Zdjecie_VeloBank_Ostroleka_3.jpg [188.33 KB]