Nowa oferta VeloBanku: 60 zł na start i do 540 zł zwrotu za zakupy

16.05.2024

Czy wydając pieniądze, można jednocześnie zyskiwać? W Świecie Bardziej Velo wszystko jest możliwe, co udowadnia nowa gorąca oferta. Spełniając kilka warunków klienci, którzy wybiorą VeloKonto z VeloSkarbonką i wyrażą zgody marketingowe, mogą odebrać 60 zł Nagrody na start i do 540 zł Zwrotu (moneyback) za płatności bezgotówkowe. Promocja trwa do końca lipca br.

Kto z nas nie chciałby dostawać dodatkowych środków na konto za każdym razem, gdy płaci za zakupy czy rachunki kartą, telefonem lub BLIKIEM? Taki komfort i realną korzyść nawet do 540 zł mogą zyskać wszyscy, którzy do końca lipca wybiorą VeloKonto i spełnią kilka warunków promocji. W VeloBanku bankowanie jest prostsze – wygoda, nowoczesna aplikacja mobilna i konkurencyjna oferta rachunku bieżącego spotykają się z konkretnymi bonusami dla klientów.

Czym jest moneyback?

Moneyback to coraz popularniejsza forma promocji realizowanej np. przez banki, polegająca na zwrocie części środków po przeprowadzonej transakcji. W VeloBanku najnowsza edycja oferty z moneyback przynosi klientom podwójne korzyści. Pierwszą z nich jest bonus za otwarcie VeloKonta i VeloSkarbonki, drugą zaś zasilenie rachunku dodatkowymi środkami, do ustalonego limitu, po dokonaniu płatności bezgotówkowej kartą, telefonem lub BLIKIEM.

Ile można zyskać za otwarcie VeloKonta?

Ci, którzy otworzą VeloKonto do końca lipca br., mogą zyskać dwie niezależne od siebie nagrody. VeloBank proponuje swoim klientom Nagrodę na start w wysokości 60 zł za otwarcie nowego rachunku osobistego z kontem oszczędnościowym VeloSkarbonka i spełnienie pozostałych warunków promocji. Później, przez 9 miesięcy, bank zwróci za zakupy 5 proc. wartości transakcji bezgotówkowych, łącznie do 540 zł. To z nagrodą na start daje korzyści wynoszące w sumie nawet 600 zł.

Kto może zyskać nagrody za bankowanie w Świecie Bardziej Velo?

VeloBank do cieszenia się z dodatkowych środków zaprasza wszystkich tych, którzy zdecydują się na uruchomienie VeloKonta do 31 lipca br. Ważne, by nowy klient nie był posiadaczem rachunku w VeloBanku między 31 grudnia 2022 r., a momentem przystąpienia do promocji. Nagroda na start przysługuje tym, którzy po uruchomieniu VeloKonta i VeloSkarbonki w ciągu 2 tygodni od jego aktywacji zalogują się do bankowości mobilnej. Zwrotem za zakupy na konto VeloSkarbonka, związanym z transakcjami bezgotówkowymi, mogą cieszyć się klienci, którzy przez 8 kolejnych miesięcy po miesiącu aktywacji VeloKonta, będą wpłacać na nie co najmniej 2000 zł jednorazowo w miesiącu z konta w innym banku lub rachunku firmowego w VeloBanku. Dodatkowo, by cieszyć się bonusem na start i comiesięcznym moneybackiem, należy udzielić zgód marketingowych.

Do Świata Bardziej Velo zapraszamy tych, którzy potrzebują nowoczesnego i wygodnego w codziennym użytkowaniu konta osobistego, dlatego za zalogowanie do naszej aplikacji po otwarciu i aktywacji VeloKonta oferujemy 60 zł Nagrody na start. Z kolei moneyback z VeloBankiem to korzyść ułatwiająca zakupy. Każda transakcja bezgotówkowa będzie lżejsza dla naszego budżetu, jeśli zdecydujemy się na dołączenie do grona użytkowników VeloKonta i VeloSkarbonki do końca lipca tego roku. Oprócz licznych korzyści związanych z najnowszą promocją, nasz rachunek osobisty to także brak opłat za jego prowadzenie, korzystanie z wybranych bankomatów w Polsce i całej Unii Europejskiej czy bezpłatne przelewy podkreśla Adam Frankowski, Dyrektor Zarządzający Obszarem Produktów Bankowych w VeloBanku.

O tym, jak cieszyć się promocją Startuj z VeloKontem, dowiesz się ze strony: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/velokonto.html

 

Nota prawna:

W promocji „Startuj z VeloKontem” edycja 1/2024 możesz zyskać: 60 zł Nagrody na start i 5% Zwrotu za zakupy kartą lub BLIKIEM – do 60 zł w ciągu każdego kolejnego z 9 miesięcy po miesiącu aktywacji VeloKonta, łącznie do 540 zł. Nagrody wypłacimy na VeloSkarbonkę.

Aby przystąpić do promocji, do 31.07.2024 r. otwórz VeloKonto, jeśli nie miałeś/aś u nas konta od 31.12.2022 r. By otrzymać Nagrodę na start, musisz mieć VeloSkarbonkę, aktywne zgody marketingowe, a następnie zalogować się do bankowości mobilnej w ciągu 14 dni od aktywacji VeloKonta. Aby otrzymać zwroty za zakupy, musisz mieć VeloSkarbonkę, aktywne zgody marketingowe i zasilać konto wpływem min. 2 tys. zł w każdym z 8 kolejnych miesięcy po miesiącu aktywacji VeloKonta. Nie wypłacimy zwrotu za Przelewy na telefon BLIK oraz zasilenia kont na innych platformach płatniczych  (transakcje wykonane w punktach o następujących kodach MCC: 4829 – określającym internetowe przekazy pieniężne, 6012 – określającym instytucje finansowe - towary i usługi).

Szczegóły i regulamin promocji, regulamin rachunków, opłaty i prowizje udostępniamy na: velobank.pl i w naszych placówkach.

VeloKonto i VeloSkarbonka to prowadzenie rachunków płatniczych. Bankowość mobilna (aplikacja VeloBank) to usługa bankowości elektronicznej.

Grafika_VeloKonto.jpg [442.31 KB]