Nawet 30 proc. rabatu i odroczona płatność na wiosenne zakupy w duchu slow

26.03.2024

VeloMarket, marketplace wspierający zrównoważone wybory, zyskał metodę płatności BLIK – Płacę Później[i]. Teraz za wszystkie zakupy, niezależnie od wartości koszyka, można zapłacić nawet z miesięcznym opóźnieniem. Klienci VeloBanku mogą też liczyć na dodatkowe zniżki.

Wiosenne przeceny zawitały na platformie VeloMarket.pl. Teraz pośród ponad 350 tys. produktów w dobrych cenach, znajdziesz te ułatwiające aktywności na świeżym powietrzu.

Specjalne obniżki obejmują produkty, po które najchętniej sięgamy w trakcie pierwszych cieplejszych dni – rowery i sprzęt sportowy, a także meble i narzędzia ogrodowe. Dodatkowo, w sklepie internetowym zrobimy też niezbędne wielkanocne zakupy – nawet z 30% upustem.

Planujący zakup dwóch kółek klienci, w VeloMarkecie do końca maja mogą skorzystać z 10% obniżki na rowery marki Goetze. Ofertę można sfinansować dzięki uruchomionej przez VeloBank usłudze BLIK Płacę Później, umożliwiającej zapłatę za zakupy nawet z 30-dniowym opóźnieniem. Usługa  oparta jest na udzieleniu przez operatora płatności odnawialnego kredytu, którego RRSO wynosi 0%.

Co istotne, nowy rower dotrze pod wskazany adres zupełnie za darmo, ponieważ promocja obejmuje także darmową  dostawę.

Na wiosenną wycieczkę nowym rowerem warto zabrać też izotoniki. W VeloMarkecie dostępna jest limitowana seria OSHEE & Iga Team, stworzona we współpracy z Igą Świątek oraz jej ekspertami.

Wielkanoc z rabatami

Na zielonej platformie znajdziemy też produkty niezbędne do przygotowania wielkanocnego stołu i potraw, a także prezenty dla całej rodziny i ulubionego zwierzaka. W kategorii Dom i Ogród VeloMarket oferuje szeroki wybór z upustami do -30% i dostawą gratis do punktów Paczkomat® InPost. Marzec to też świetny czas na rozpoczęcie prac w ogrodzie. Wszystkie meble, sprzęt do grillowania i prac w zieleni, dostępny jest teraz w atrakcyjnych cenach. Co istotne, klienci VeloBanku mogą liczyć na dodatkowe 3% zniżki na cały asortyment dostępny w VeloMarkecie.

 

[i] Z usługi BLIK Płacę Później możesz skorzystać po zawarciu umowy kredytu odnawialnego z Polskim Standardem Płatności Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (PSP). Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od wyniku badania i oceny Twojej zdolności kredytowej przez PSP. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0% w przypadku spłaty zobowiązania w ciągu 30 dni. Kalkulacja dokonana przez Polski Standard Płatności na dzień 04.03.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie.

VeloMarket_rabaty i odroczone płatności_grafika.jpeg [366.94 KB]