Mieszkańcy Sieradza zyskali nowoczesną placówkę VeloBanku

10.05.2024

Wygodny dostęp do doradców VeloBanku mają już mieszkańcy Sieradza i okolicznych miejscowości. Dzięki otwarciu oddziału banku nie muszą już tracić czasu na dojazdy do najbliższej do tej pory placówki znajdującej się w Zduńskiej Woli. VeloBank w Sieradzu otwarto w centralnej, dobrze skomunikowanej części miasta przy Alei Jana Pawła II 52 lok. 8.

Wiosna obfituje w kolejne otwarcia w sieci placówek VeloBanku. Komfortową obsługę w nowym oddziale zyskali właśnie mieszkańcy Sieradza i okolic. Wielokrotnie nagradzany za swoją konkurencyjną ofertę i dopracowaną obsługę w kanałach zdalnych bank, systematycznie zwiększa liczbę placówek stacjonarnych. W nich pracownicy prezentują nowoczesne produkty bankowe oraz pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące codziennego korzystania z usług i narzędzi VeloBanku.

Pierwsza placówka na terenie Sieradza dostępna jest dla klientów między 9:30 a 16:30 w dni robocze. Posiada ona wygodny parking i ułatwienia dostępu dla osób z wózkami dziecięcymi, czy o ograniczeniach ruchowych. Oddział VeloBanku w Sieradzu prowadzi też obsługę gotówkową w punkcie kasowym.

– Nie ustajemy w wysiłkach, by Świat Bardziej Velo uczynić jeszcze wygodniejszym dla naszych klientów. Ambicją VeloBanku jest systematyczna rozbudowa sieci placówek stacjonarnych. Nadal wielu konsumentów potrzebuje rozmowy z doradcą podczas osobistej wizyty w banku, by zwiększyć swój komfort wyboru i korzystania z usług finansowych. Wraz z dynamicznym rozwojem kanałów zdalnych, nie zamierzamy zwalniać jeśli chodzi o kwestię otwierania nowych oddziałów stacjonarnych. Zarówno sieci własnej, jak i tych, które działają w modelu franczyzowym. Dziś VeloBank świętuje podwójnie, ponieważ oprócz otwarcia oddziału w Sieradzu cieszymy się też z nowopowstałej placówki w Jaworznie. Mapa filii naszego banku gęstnieje, a klienci zyskują coraz lepszy dostęp do Świata Bardziej Velo – zaznacza Daniel Gehrke, Dyrektor Regionu z VeloBanku.

Klienci odwiedzający nowy oddział VeloBanku na terenie Sieradza mogą skorzystać z pełnej oferty i dostępnych promocji. Już teraz otwierając nowy rachunek osobisty VeloKonto są w stanie zyskać łącznie do 600 zł spełniając zaledwie kilka warunków promocji. Doradcy zaprezentują również odwiedzającym bogatą ofertę produktów oszczędnościowych oraz flagowego Wakacyjnego kredytu gotówkowego z RRSO 11,4%.

Bogatą ofertę wygodnych produktów bankowych i dostępnych promocji poznasz na stronie: https://www.velobank.pl/.

VeloBank_Sieradz_1.JPG [639.70 KB]

VeloBank_Sieradz_2.JPG [306.12 KB]

VeloBank_Sieradz_3.jpg [238.21 KB]