Małe potrzeby, duża wygoda, czyli kredyt w VeloBanku przez aplikację mObywatel

19.04.2023

VeloBank nie ustaje w upraszczaniu klientom codziennych finansów. Kredyt gotówkowy na małe potrzeby nowi klienci banku mogą dostać szybko i wygodnie dzięki weryfikacji tożsamości przy pomocy aplikacji mObywatel. To propozycja dla osób, które chcą wesprzeć swój budżet kwotą do 6,5 tys. zł. Okres kredytowania wynosi do 36 miesięcy, a proces jest maksymalnie prosty i zdalny. Oferta jest też dostępna dla obecnych klientów banku, m.in. za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Kredyt na małe potrzeby to już kolejny produkt VeloBanku, po VeloKoncie, który wykorzystuje aplikację mObywatel.

Kredyt gotówkowy na małe potrzeby w VeloBanku pozwala na zasilenie budżetu domowego kwotą maksymalnie 6,5 tys. zł. Okres kredytowania wynosi do 36 miesięcy, a RRSO to 19,5 proc. Co jednak najważniejsze, cały proces jest prosty, szybki i nie wymaga żadnych zaświadczeń. Kredyt jest dostępny bez wychodzenia z domu, a potwierdzenie tożsamości w przypadku nowych klientów odbywa się wygodnie za pomocą aplikacji mObywatel.

Jednym z kluczowych elementów naszej strategii jest ułatwianie klientom codziennego zarządzania swoimi finansami. Stawiamy na wygodę, nowoczesność i upraszczamy wszystkie formalności, dbając jednocześnie o pełne bezpieczeństwo. Przykładem jest nasza propozycja finansowania dostępna przy pomocy aplikacji mObywatel. Z jej pomocą klient może szybko potwierdzić swoją tożsamość biorąc nasz prosty kredyt i sfinansować nim bieżące potrzeby, niespodziewane wydatki czy wesprzeć budżet domowy, gdy zajdzie taka potrzeba – ­podkreśla Joanna Jaworska, Dyrektor Departamentu Kredytów Detalicznych z VeloBanku.

Kredyt gotówkowy na małe potrzeby:

  • do 6 500 zł,
  • okres kredytowania do 36 miesięcy,
  • prosty i szybki proces bez zaświadczeń,
  • dostępny bez wychodzenia z domu,
  • potwierdzenie tożsamości przez mObywatel,
  • RRSO 19,5 proc.

Link do oferty: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-gotowkowy-na-male-potrzeby.html

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 19,5%  wyliczona na dzień 18.02.2023 r. na przykładzie reprezentatywnym. Udzielenie i wysokość kredytu zależy od badania i oceny zdolności kredytowej.