Kredyt gotówkowy idealny na wakacje – nowa kampania VeloBanku

19.05.2023

Wystartowała nowa kampania produktowo-wizerunkowa VeloBanku, która promuje kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu. Spoty reklamowe i działania w internecie skupiają się na korzyściach łatwego i wygodnego finansowania wydatków wakacyjnych. Kampania odwołuje się do strategii banku i „Świata Bardziej Velo”, gdzie nowoczesne i proste rozwiązania finansowe ułatwiają codzienne życie.

Nowy spot VeloBanku zachęca, by sprawdzić, jak to jest być w „Świecie Bardziej Velo”, gdzie dzięki wygodnemu i prostemu kredytowi gotówkowemu można zrealizować dodatkowe plany i marzenia, np. wakacyjne. Kredyt gotówkowy posiada atrakcyjne parametry. VeloBank nie pobiera przy nim prowizji, maksymalna kwota to 200 tys. zł, a RRSO wynosi 13,2%. Dużym atutem są dodatkowe środki finansowe na wyciągnięcie ręki. O kredyt gotówkowy w VeloBanku można wygodnie zawnioskować z poziomu bankowości mobilnej i internetowej bez konieczności wizyty w placówce.

Historia pokazana w spocie reklamowym opowiada o rodzinie, która przygotowuje się do wakacji. W wirze planowania urlopu etap finansowy okazuje się prosty i szybki – wybierają kredyt gotówkowy online. Łatwy dostęp do dodatkowych środków pozwala rodzinie skupić się na wspólnym pakowaniu do wyjazdu marzeń.

Jesteśmy bankiem, który wspiera klientów w codziennym życiu. Oferując proste i wygodne rozwiązania finansowe chcemy wspomagać realizację ich pasji i planów. Wakacje to idealny czas, aby zacząć wcielać je w życie. Wymarzony wyjazd warto wykorzystać w maksymalnym stopniu, żeby spędzić go tak jak chcemy i naładować baterie. Czasem na drodze mogą stanąć finanse. Wtedy z pomocą przychodzą dodatkowe środki z naszego szybkiego kredytu. W kampanii pokazujemy, że z odpowiednim wsparciem finansowym jedyne czego może zabraknąć na wakacjach to czasu, aby zobaczyć wszystkie atrakcje – mówi Katarzyna Meissner, Dyrektor Zarządzająca Obszarem Komunikacji i Marketingu w VeloBanku. 

Kampania reklamowa VeloBanku potrwa do końca czerwca. 30-sekundowe spoty reklamowe będzie można zobaczyć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Zaplanowano również szereg działań w internecie, w tym m.in. video online, display i komunikację w mediach społecznościowych.

Za kreację odpowiada agencja Dentsu Polska. Spoty zostały przygotowane we współpracy ze studiem postprodukcyjnym Propeller Film Sp. z o.o. Zakup mediów powierzono domowi mediowemu Spark Foundry Polska. Natomiast za wsparcie PR odpowiada agencja ZOOM bsc.

Szczegóły oferty produktów objętych kampanią są dostępne na stronie: www.velobank.pl.

Link do spotu: https://youtu.be/EEE_Gunc0c4.

 

Nota prawna:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,2%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 44 850 zł, całkowita kwota do zapłaty 68 699,84  zł, oprocentowanie zmienne 12,49%, całkowity koszt kredytu 23 849,84 zł (w tym: prowizja - 0 zł, odsetki – 23 849,84 zł, opłata za prowadzenie  VeloKonta oraz obsługę karty do Konta w okresie trwania kredytu - 0 zł), 88 miesięcznych rat równych w wysokości po 780,68 zł każda. Kalkulację wykonaliśmy 24.04.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Z oferty kredytu gotówkowego możesz skorzystać, jeśli: w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miałeś/miałaś kredytu gotówkowego ani kredytu konsolidacyjnego w VeloBank S.A., masz aktywne zgody marketingowe (w tym sms, mejl i telefon) oraz  zadeklarujesz, że w całym okresie kredytu spełnisz warunek oferty, tj. będziesz mieć VeloKonto i co miesiąc: zapewnisz wpływ na konto min. 2000 zł oraz wykonasz min. 5 płatności kartą do konta lub BLIKIEM. Jeżeli nie spełnisz warunku oferty, od kolejnego miesiąca podwyższymy oprocentowanie kredytu o 2 pp. - do czasu ponownego spełnienia warunku. Maksymalna kwota kredytu 200 tys. zł na okres do 10 lat. Udzielenie i wysokość kredytu zależą od wyniku badania i oceny Twojej zdolności kredytowej. Prowadzenie VeloKonta to prowadzenie rachunku płatniczego. Szczegółowe warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, znajdziesz w placówkach oraz na velobank.pl.