Krakowskie Podgórze bogatsze o nowy oddział VeloBanku

30.04.2024

Miłośnicy stacjonarnego bankowania z Krakowa ucieszą się z otwarcia czwartej placówki VeloBanku w tym mieście. Położny w biurowcu Hubpoint oddział, w dni robocze między godz. 9:00 a 17:00 obsłuży wszystkich zainteresowanych atrakcyjną ofertą usług bankowych. Zlokalizowana w nowoczesnym budynku w dzielnicy Podgórze placówka, zapewni dostęp do przejrzystej oferty kont osobistych, kredytów czy produktów oszczędnościowych.

Pierwsze dni wiosny zaowocowały w Krakowie otwarciem nowego oddziału VeloBanku. Doskonale skomunikowane Rondo Matecznego wzbogaciło się o pierwszą w modelu franczyzowym, krakowską placówkę banku spod znaku Velo. Położony przy ulicy Czyżówka 16 biurowiec Hubpoint to wygodna i dostępna dla wszystkich lokalizacja. Nieposiadający barier architektonicznych oraz położony w strefie miejskiego parkowania oddział banku pozostaje otwarty dla klientów od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 17:00.

W nowej placówce VeloBanku dostępne są przyjazne produkty bankowe dla odbiorców indywidualnych i firmowych. Konsultanci szczegółowo zaprezentują atuty takich rozwiązań jak VeloKonto, Elastyczne Konto Oszczędnościowe czy Kredyt gotówkowy z RRSO 13,2%[1]. Przedsiębiorców zainteresuje natomiast oferta VeloKonto Firma.

– Kraków to bardzo ważna dla nas lokalizacja. Już czwarta placówka VeloBanku w tym mieście to potwierdzenie, że nasi klienci nie tylko aktywnie bankują z pomocą aplikacji internetowej i mobilnej, ale oczekują też otwarć oddziałów stacjonarnych, w których dzięki osobistemu kontaktowi z konsultantem dowiedzą się więcej i wybiorą korzystną dla siebie ofertę. Skupieni na potrzebach konsumentów, dostarczamy im fizyczne oddziały VeloBanku oraz spersonalizowaną obsługę w kanałach zdalnych oraz w ramach osobistych spotkań z bankierami. Nieustanne doskonalenie i rozwijanie oferty, dostępnej w oddziałach, to część idei kreowania Świata Bardziej Velo. Nasza marka robi tak dużo ile to możliwe, by zapewnić klientom dostęp do nowoczesnej, przejrzystej i wygodnej oferty usług bankowych  – podkreśla Janusz Kagan, Dyrektor Regionu z VeloBanku. 

Pełną listę oddziałów VeloBanku znajdziesz na stronie: https://www.velobank.pl/oddzialy#/placowki.

 Zdjecie_Krakow_VeloBank.JPG [173.83 KB]

 

[1] Dodatkowe informacje: RRSO 13,2% jest wartością maksymalną dla reprezentatywnego przykładu. Minimalny okres kredytu 3 m-ce , a maksymalny to 120 m-cy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,2%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 47 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 72 771,74 zł, oprocentowanie zmienne 12,49%, całkowity koszt kredytu 25 471,74 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 25 471,74 zł, opłata za prowadzenie VeloKonta oraz obsługę karty do Konta w okresie trwania kredytu 0 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 817,66 zł każda. Kalkulację wykonaliśmy 17.11.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Z oferty możesz skorzystać, jeśli: w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miałeś/miałaś kredytu gotówkowego ani kredytu konsolidacyjnego w VeloBank S.A., masz aktywne zgody marketingowe (w tym sms, mejl i telefon) oraz zadeklarujesz, że w całym okresie kredytu spełnisz warunek oferty, tj. będziesz mieć VeloKonto i co miesiąc: zapewnisz wpływ na konto min. 2000 zł oraz wykonasz min. 5 płatności kartą do konta lub BLIKIEM. Jeżeli nie spełnisz warunku oferty, od kolejnego miesiąca podwyższymy oprocentowanie kredytu o 2 pp. - do czasu ponownego spełnienia warunku. Maksymalna kwota kredytu 200 tys. zł na okres do 10 lat. Udzielenie i wysokość kredytu zależą od wyniku badania i oceny Twojej zdolności kredytowej. Prowadzenie VeloKonta to prowadzenie rachunku płatniczego. Szczegółowe warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, znajdziesz w placówkach oraz na velobank.pl. Podczas wnioskowania o kredyt możesz skorzystać z karencji w spłacie pierwszej raty od 1 do 3 miesięcy i wówczas warunki kosztowe kredytu ulegną zmianie. W okresie karencji nie spłacasz kapitału ani odsetek. Termin płatności raty kapitałowo-odsetkowej będzie zapisany w umowie. W reklamie posługujemy się nazwami handlowymi – odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych znajdziesz na velobank.pl/slownik. Produkt oferuje VeloBank S.A.