Konto firmowe w VeloBanku to dobry biznes. Można zyskać nawet 1 tys. zł

21.06.2024

VeloBank premiuje właścicieli firm i to nie tylko w Dzień Przedsiębiorcy, który wypada 21 czerwca. Marka stawia na technologię i wygodne usługi, dlatego przedłużyła do końca roku promocję dla aktywnie bankujących. Otwarcie konta firmowego oraz skorzystanie z innych ofert dla biznesu może przynieść do 1 tys. zł bonusu. Do tego partner banku, dostawca sprzętu elektronicznego bolttech Poland ma w zanadrzu dwie wyjątkowe propozycje dla klientów VeloBanku prowadzących firmę.

Własny biznes to w dużej mierze polowanie na okazje i korzystanie z przemyślanych, konkurencyjnych rozwiązań. Taką właśnie ofertę w obszarze finansów ma dla swoich klientów VeloBank. Przedłużył on do końca roku kalendarzowego obowiązywanie promocji, która zaradnym przedsiębiorcom jest w stanie zapewnić dodatkowy 1 tys. zł na dowolne wydatki.

Bądź aktywny i zarabiaj

VeloKonto Firma to wygodny, nowoczesny rachunek bankowy dla biznesu. Dające się otworzyć całkowicie zdalnie konto, przy spełnieniu prostych warunków, oferuje klientom szereg korzyści. Darmowe prowadzenie, wydanie karty płatniczej czy bezpłatne wpłaty i wypłaty w wybranych bankomatach to tylko kilka z nich. Najaktywniej bankujący mogą liczyć na dodatkowe premie. VeloBank nagradza m.in. za otwarcie konta, transakcje bezgotówkowe, korzystanie z terminala płatniczego albo utrzymanie salda rachunku o określonej wartości.

Rozwijaj biznes, korzystając z technologii

Oprócz środków finansowych każda firma potrzebuje obecnie jak najlepszego sprzętu elektronicznego, by rozwijać się i sprostać konkurencji. Tu z pomocą przychodzi bolttech Poland oferujący najem wyposażenia takich marek jak Apple, Samsung, Motorola czy Lenovo w atrakcyjnych cenach. Klienci VeloBanku mogą liczyć na bonusy w postaci preferencyjnych warunków cenowych.

– Aby konkurować na rynku każda firma musi po pierwsze dysponować dostępem do nowoczesnych usług finansowych, a po drugie nadążać za technologią, która wykorzystywana jest obecnie w każdej branży. VeloBank od zawsze stawia na przedsiębiorczych klientów, którym zapewnia atrakcyjną i wygodną ofertę VeloKonta Firma oraz produktów ułatwiających rozwijanie biznesu. Są wśród nich kredyt na bieżącą działalność, kredyt inwestycyjny czy specjalny kredyt ekologicznych ułatwiający wejście do świata OZE. Wraz z partnerem, dostawcą sprzętu elektronicznego renomowanych marek, firmą bolttech Poland chcemy pomóc przedsiębiorcom w ich codziennej pracy. Dziś, zaglądając do smartfona lub na ekran laptopa, mają do dyspozycji nie tylko nowoczesne VeloKonto Firma z bonusem do 1 tys. zł, ale też dostęp do najlepszych urządzeń ułatwiających prowadzenie biznesu – zaznacza Jolanta Ciskowska, Dyrektor Departamentu Kredytów Korporacyjnych w VeloBanku.

Szczegółowe informacje o wygodnym VeloKoncie Firma oraz ofercie najmu sprzętu elektronicznego od bolttech Poland znajdują się na stronie: https://www.velobank.pl/firmy/rachunki/velokonto-firma.html.

Grafika_Konto firmowe_VeloBank.jpg [333.93 KB]