Klienci VeloBanku mogą zyskać do 200 zł, aktywując nową kartę płatniczą

24.10.2023

VeloBank przygotował ofertę specjalną dla swoich klientów „Płać Bardziej Velo”, która zachęca do aktywowania nowego modelu kart płatniczych. Uruchamiając do 10 listopada br. kartę debetową lub kartę kredytową do VeloKonta mogą zyskać premię do 200 zł zwrotu prowizji za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce zrealizowane nowymi kartami i cieszyć się brakiem opłat za jej użytkowanie przez 2 miesiące od przystąpienia do oferty specjalnej.

Posiadacze kart płatniczych VeloBanku mogą skorzystać z akcji wymiany swoich starych plastików na nowe, przykuwające oko atrakcyjnym wzornictwem i bardziej funkcjonalne modele. Stawiający na technologię i wartości ekologiczne bank nagrodzi wszystkich klientów, którzy zdecydują się na ten krok do 10 listopada br. W akcji  „Płać Bardziej Velo” mogą z tego tytułu otrzymać zwrot prowizji od wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce przez 2 miesiące od dnia, w którym przystąpią do oferty specjalnej – do 100 zł za każdy miesiąc, maksymalnie do 200 zł za cały okres akcji. Dodatkowym bonusem jest brak opłat za obsługę nowej karty do konta lub karty kredytowej w tym czasie.

– Składową nazwy naszego banku jest angielskie słowo „velocity” oznaczające prędkość, dynamikę. Ciągle udoskonalamy nasze rozwiązania i rozwijamy się, aby zapewnić klientom jak najwyższy komfort bankowania. Dlatego zachęcamy ich do wypróbowania nowej edycji kart płatniczych, które zostały wykonane z materiałów w stu procentach pochodzących z recyklingu. Posiadają też specjalne wycięcie ułatwiające ich użytkowanie osobom niewidomym i słabowidzącym. Zadbamy też, aby jak najlepiej zutylizować ich poprzedniczki. W ramach akcji zachęcamy klientów, aby przynosili do oddziałów banku stare karty, które zostaną w bezpieczny sposób zniszczone i poddane procesowi recyklingu – podkreśla Paweł Wawiernia, dyrektor Biura kart płatniczych w VeloBanku.  

Żeby przystąpić do akcji „Płać Bardziej Velo” należy aktywować nową wersję karty przysłaną przez bank do 10 listopada 2023 r. Aktywacji można dokonać w bankowości elektronicznej, aplikacji mobilnej, z pomocą konsultanta telefonicznego VeloBanku lub w bankomacie. Potem użytkownicy mogą od razu korzystać z nowego środka płatniczego, dzięki czemu mają zapewnioną ciągłość dostępu do środków.

Szczegóły dotyczące korzyści płynących z akcji „Płać Bardziej Velo” zawiera regulamin oferty specjalnej dostępny na stronie www.velobank.pl.

 

640x320 - mobile.jpg [118.69 KB]