Inni wydają, Ty oszczędzasz – VeloBank uruchamiana nową Lokatę na Green Week

23.11.2023

Ostatnie dni listopada mogą być nie tylko wyjątkową okazją do zakupów, ale i sprytnego oszczędzania. Dla tych, którzy zamiast wydawać chcą skupić się na pomnażaniu swoich środków, VeloBank przygotował specjalną Lokatę na Green Week. Depozyt oferuje oprocentowanie w wysokości 5% w skali roku na trzy miesiące dla kwot od 1 do 20 tys. zł. Lokatę można upolować do 28 listopada br. wyłącznie w bankowości mobilnej.

Sezon jesiennych wyprzedaży wystartował. Jednak Black Week w VeloBanku ma kolor zielony, a zamiast wydawać, jego klienci mogą zyskać dodatkowe pieniądze dzięki najnowszej lokacie krótkoterminowej. Skierowana jest do miłośników aplikacji mobilnej VeloBanku i dostępna wyłącznie w tym kanale sprzedaży. Kwota depozytu zaczyna się już od 1 tys. zł i może wynieść maksymalnie 20 tys. zł. Środki pomnażają się przez trzy miesiące dzięki 5% oprocentowaniu w skali roku.

– Końcówka listopada to czas intensywnego wydawania. Wiemy jednak, że zakupowa gorączka nie udziela się każdemu. Niektórzy zamiast korzystać z rabatów i promocji wolą szukać oszczędności, pomnażając je na lokatach. Dla nich właśnie przygotowaliśmy ofertę Green Week. W VeloBanku dbamy o to, aby każdy mógł wspólnie z nami realizować swoje finansowe plany, tak jak chce. W przypadku Lokaty na Green Week, aby ulokować swoje oszczędności wystarczy kilka kliknięć. Depozyt jest dostępny w aplikacji mobilnej, w której znajduje się też wiele innych udogodnień, w tym nawet pomysły na prezenty na święta w postaci kart podarunkowych do wielu sklepów – zaznacza Adam Frankowski, Dyrektor Zarządzający Obszarem Produktów Bankowych w VeloBanku.

 

Najważniejsze informacje na temat Lokaty na Green Week:

  • dostępna tylko w bankowości mobilnej,
  • na 3 miesiące,
  • oprocentowanie 5% w skali roku,
  • kwota lokaty od 1 do 20 tys. zł,
  • kapitalizacja na koniec okresu trwania,
  • likwidacja w trakcie trwania powoduje utratę odsetek,
  • 1 lokata na osobę, niezależnie od posiadania innych lokat mobilnych,
  • zasady odnawialności jak w wypadku innych lokat mobilnych,
  • oferta dostępna do 28.11.2023 r.

 

Szczegóły Lokaty na Green Week: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/lokata-na-green-week.html.

Szczegóły oferty, w tym zasady założenia lokaty odnawialnej i nieodnawialnej zamieściliśmy w Tabeli Oprocentowania Lokat Terminowych. Jeżeli klient posiada lokatę odnawialną, po upływie okresu umownego oprocentowanie lokaty będzie zgodne z Tabelą Oprocentowania Lokat Terminowych. Więcej informacji, opłaty i prowizje dostępne na velobank.pl i w naszych placówkach.

W reklamie posługujemy się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych dostępne na velobank.pl/słownik.

Produkt oferuje VeloBank S.A.

Lokata na Green Week_grafika.jpg [182.10 KB]