„Doceniam Velo - polecam Velo” - VeloBank nagradza za polecenie konta

09.02.2023

W nowym programie VeloBanku za skuteczne rekomendowanie VeloKonta lub VeloKonta Premium i spełnienie warunków promocji, polecający może otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł, a nowy klient, który otworzy konto z polecenia 50 zł premii. Program łączy się z innymi promocjami. Nowi klienci z rekomendacji mogą zatem dodatkowo skorzystać z cashbacku do 600 zł przez pół roku po otwarciu konta.

Do 31 maja 2023 r. każdy klient VeloBanku, który posiada lub otworzy koto osobiste w zł, może dołączyć do programu „Doceniam Velo – polecam Velo” i otrzymać nagrodę finansową. Na skutecznie rekomendujących VeloKonto lub VeloKonto Premium czeka premia w wysokości 100 zł. Jednocześnie zyskać mogą również osoby, które taki rachunek osobisty w ramach programu założą. W ich przypadku nagroda wynosi 50 zł. Program „Doceniam Velo – polecam Velo” łączy się z innymi promocjami, w tym z cashbackiem dla nowych kont. To dodatkowy powód, dla którego warto założyć VeloKonto. Obecna promocja dla nowych klientów daje możliwość uzyskania nawet do 600 zł zwrotu za zakupy.

Sam udział w programie jest bardzo prosty. Obecny klient VeloBanku może samodzielnie pobrać swój kod polecenia w bankowości internetowej lub mobilnej i SMS-em, e-mailem lub przez komunikatory internetowe udostępnić osobom, którym chce rekomendować VeloKonto. Istnieje też opcja odbioru kodu przez Contact Center banku lub stacjonarnie w oddziale VeloBanku. Z kolei nowy klient może założyć konto z kodem polecenia w każdym z wymienionych kanałów. Po udanym otwarciu rachunku sam również może przyłączyć się do programu „Doceniam Velo – polecam Velo”.

Otrzymanie premii przez polecającego i zakładającego konto jest uzależnione od spełnienia warunków programu. Nowy klient w ramach rekomendacji powinien zapewnić jednorazowe wpływy na kwotę min. 2000 zł przez
3 pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta. Przystąpienie do oferty programu wymaga również wyrażenia zgód marketingowych przez obu uczestników. Po potwierdzeniu spełnienia tych warunków obie nagrody pieniężne zostaną przelane na konta osobiste uczestników programu.

 

Zasady programu „Doceniam Velo – polecam Velo”:

  • obecny, polecający klient musi mieć dowolne konto osobiste w zł w VeloBanku,
  • nowy klient musi założyć indywidualne VeloKonto lub VeloKonto Premium z użyciem kodu od polecającego,
  • nowy klient zapewni jednorazowe wpływy na kwotę min. 2000 zł przez nie mniej niż 3 pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta,
  • obaj uczestnicy programu muszą wyrazić zgody marketingowe,
  • kwota nagrody dla nowego klienta po spełnieniu warunków programu: 50 zł,
  • kwota nagrody netto obecnego (polecającego) klienta po spełnieniu warunków programu: 100 zł,
  • oferta łączy się z innymi promocjami dla nowych klientów VeloBanku.

Pełne informacje o ofercie „Doceniam Velo-polecam Velo”  znajdują się Regulaminie dostępnym na velobank.pl oraz w placówkach VeloBanku. Promocja trwa do 31.05.2023 r.

Szczegóły oferty dostępne pod adresem: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/polecam-velo.html.