Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiamy dzisiaj Państwu nasze kierunki rozwoju na lata 2023-2025, które są odpowiedzią na wyzwania współczesnego świata. Stawiamy na nowoczesną bankowość i akcentujemy to dodatkowo nową marką – logotypem, który podkreśla kluczowe dla nas aspekty: elastyczność, myślenie proekologiczne, innowacyjność i bezpieczeństwo.

To z myślą o Państwa spokoju i komforcie bankowania podeszliśmy na nowo do oferty produktów i usług. Dlatego z dumą prezentujemy m.in. VeloKonto, przynoszące użytkownikom dodatkowe korzyści konto osobiste połączone z kontem oszczędnościowym.

Wiemy, że potrzebują Państwo nowoczesnych, mobilnych rozwiązań i jednocześnie, że szczególnie teraz liczą się stabilność i zrozumienie zmieniających się potrzeb. Właśnie tych wartości będziecie mogli Państwo szukać w każdym momencie kontaktu z naszym bankiem, czy to w naszej rozbudowanej sieci oddziałów, czy w elektronicznych kanałach dostępu, w tym bankowości elektronicznej.

Ważnym aspektem naszej aktywności będzie też ekologia. VeloBank nie bez przyczyny jest bankiem zielonym. Zaangażujemy się w kwestie związane z ochroną środowiska, bo chcemy współtworzyć świat, w którym dobre wybory się opłacają, a pozytywne wartości i postawy tworzą wartość dodatkową: satysfakcję klientów i pracowników oraz pozytywne zmiany w szeroko rozumianym środowisku. W ten sposób chcemy tworzyć bank przyszłości. 

Cieszymy się, że są Państwo z nami i witamy w VeloBanku!

Z poważaniem
Zarząd VeloBank S.A.